Prijava

a i luisck nije bio nesto posebno posle. valjda smorio vremenom jebem li ga.

ovo je sustina stend ap komedije rekao bih - iz nekog razloga smori me sve posle odredjenog vremena

ortak mi je otkrio luis si keja pre par godina, bilo mi okej prvi put kad sam gledao, posle jos bolje, al kasnije me smorilo, sad ne znam dal bih mogao da ga gledam opet

od domace scene znam za nemanju cvijetica, mislim da se tako zove lik, ne znam dal radi stend ap jos uvek, imao je neke do jaja fore na netu, zbog njih sam otisao u jedan bar u bg da ga gledam na stend apu i bilo je sranje iskreno, imao mozda jednu dobru foru

jedini stendap komicar koji ne propada vremenom je dilan moran. problem je sto mu je humor evropski i nikad nece da bude megagiga popularan po americi. ali bukvalno nema los specijal, uvek ima novog materijala, i nikad ne pokusava da bude smesan nego izadje i prica. potseca na pijanog lika koji stane i krene da sere o necemu.

gledao sam i njega uzivo - bukvalno 10 mesta prazno posle.

ako niste gledali ucinite sebi uslugu i gledajte. vecina stvari je vec na jutubu za dzaba

oo ovaj dilan moran je odlican, da, zaboravio na njega potpuno

Nikad ne znam kad je earthworm iskren a kad prca, i to ti je neko umeće, sigurno bi bio dobar stend ap komičar. Dilan Moran je solidan, al ima ih još dobrih, Dejv Šapel između ostalih.

Au melky brate Trevora Nou kačiš, kaži mi da si normie bez da mi kažeš da si normie

Bil Hiks i Dag Stenhoup - nema dalje

Ne znam bro šta to znači, dobre su mu fore sa Englezima. Druge doduše nisam ni gledao :) Ne znam stend apere skoro uopšte - neke matore da, nove ne. Ovo je recimo prebolesno https://www.youtube.com/watch?v=kq9jtdtPbIE&ab_channel=ComedyChannel

Sve sve ali George Carlin nikad prevaziđen biti neće - nikad, mark my words

Izvikan mi je Karlin nekako, mnogo se drka na njega, a svaki set mu nekako GIMMICKY, ko neki odrtaveli čičica pa kao smišlja on neke rime da bi bio hip with the cool kids, ali svakako je u top 7 stendapova ikada sig. Sig

top 7

Haha jesi moro baš taj magični ko da je previše gej za top 5 ali previše kul za top 10

1. Louis CK i Dave Chappelle
2. Bill Hicks
3. Bill Burr

Mič Hedberg mi je uvek delovao zanimljivo, mora da je taj autizam ili ass burgers ili šta je već imao na tom spektrumu

Bill Hicks = Alex Jones ti ne podnosiš teoretičare zavera eej

" I'm sick of following my dreams. I'm just going to ask them where they're goin', and hook up with them later."
Mitch Hedberg

Brat