Prijava

jebote ko da pricam sa feminaci aktivistkinjom koja se naljutila posto neko ispricao vic u kom se pominje zena i jebanje.

to si ti, lezbejka aktivistkinja. znam da ti je neshvatljivo ali iz ovog ugla vas vise ne razlikujem.

Ne etiketiraj ljude, nastavi da gledaš Gervaisa legenda je i ono najvažnije: ne veruj u narativ o ekstremizmu samo zato što je trenutno algoritam odredio da trending bude kako onlajn psiholozi analiziraju "ekstremiste" lolololo

jebem ti sve uhvatio si se za to sto sam reko ekstremista bez da i pokusas da razumes kontekst. sve sto kazem je da nemas meru, gledas stvari ili crno ili belo. prolaze ti vicevi kroz usi, trazis dublji smisao, etiketiras ljude. nisi fasista ne sekiraj se.

kad bi popio pajnt sa dzervajsom, najverovatnije bi se razocarao u coveka kog smatras nekim bratom cim zadjes u stvari u koje verujes.
nije da ga znam, mozda je i lulu, ali sam nekih 95% siguran da bi ovako bilo.

gledaj monti pajton malo. probaj da nekako humor vidis kao cilj a ne kao sredstvo. nadji nacin da u besmislenom nadjes nesto zanimljivo, priblizices se tvom cilju shvatanja prirode i smisla ili sta vec trazis.

ovo ti ozbiljno kazem.

Tebra ne kapiraš o čemu pričam uopšte, kad bih ja pio pajnt s njim ne bi se ni dotakli tih razgovora jer nema više šta da se priča sve je jasno ko dan niko nije "qanonovac" ili "teoretičar zavera" sve su to augmentovane definicije koje pokušavaju da obeleže i pre svega izdvoje grupu, najnovija je naravno "antivakser". Psihološke igre i ništa više. S druge strane, ti tebra pijuckaš vino i umesto da se opuštaš s familijom ili s kim si već dolaziš ovde i radiš ovo https://ibb.co/brPnMSx
Znaš da si na toj teritoriji, ne izvlači se na kartu "da ali ovo nije tema o tome"

Jedna od najjačih fora Miča Hedberga:
“Sometimes when I’m sitting alone in a hotel room thinking of new jokes, if a joke comes up but I’m too lazy to get up and get pen and paper I just pretend the joke isn’t funny enough”.

Šteta za Luisikeja što je vadio budalu pred onim klinkama, baš mu dobro bilo krenulo. Imao je i onu is tv seriju Louie.

Meni je nekako najiskreniji danas Doug Stanhope, neko ga je već pominjao. Ima drugih koji su dobri, ali mi je on jedini za kojeg mi se čini da ga baš baš boli kurac.
https://youtu.be/hY3W9Z4bdS8

priblizices se tvom cilju shvatanja prirode i smisla ili sta vec trazis

Ja sam već našao ono što sam tražio soriša

A ko voli Dilana Morana mora da odgleda seriju Black Books.

Ja sam već našao ono što sam tražio soriša

naso si ti kurac moj.

nego, sve to lepo, al sto onda ti cudno sto ja konkretno volim dzervajsa? sto sam ja neko ko ne bi voleo to?

A ko voli Dilana Morana mora da odgleda seriju Black Books.

to se valjda podrazumeva

btw i Manny ima standup, svira 20 instrumenta i jede govna uz to. Nije uopste los.

Slab je Čevu onaj gore što si ga okačio skroz. Ljudi dolaze na stand up sa željom da se smeju, štaviše čak su toliko očajni da su platili da udju i dobiju malo razonode, jer su karte za Lejkerse ili Woriorse skupe. Dakle kao sa pozorištem - znaš da su pred tobom glumci, ali ako su solidni uvući će te u komad, jer si došao spreman za to. Galami, histeriše i psuje (ljudi se smeju na psovke redovno), ništa posebno.

Ma nije mi čudno što voliš lika legendo šta ti je udara to vino opasno izgleda

Čudno mi je što si ga baš ti okačio svestan posledica da ću ja da upadnem sa svojom spikom

znaci bukvalno ne bi povezao tvoje price i dzervajsa nikad. to je skroz na tebi nisam imao ideju da ces se pojavis sa ovim

naso si ti kurac moj.

Ne mogu da objasnim zbunjenim govedu da sam pronašao ono što sam tražio, a da se ni na to ne naljuti jer on još uvek traži bu hu huu

znaci bukvalno ne bi povezao tvoje price i dzervajsa nikad. to je skroz na tebi nisam imao ideju da ces se pojavis sa ovim

Brt znači ima negde sigurno (vrv na Q temi) naša rasprava gde ja kačim njegov GG govor pa mi je vrv zato sinula ta ideja ali u redu je ti kratak s pamćenjem, ja kratak s pažnjom

sta da ocekujes od tinejdzera nego da se svet okrece oko njega...

Da, Bil Bejli i teremin i ljubavna oesma jebu. Pratim ga preko 15 godina ;)