Prijava

Nisam maturant, ali znam šta ću da upišem.
Ili ću da batalim faks i učim da tetoviram (što mi je i najzabavnije, ali preostaje mi samo mamu da oslobodim predrasuda) ili Fakultet primenjenih umetnosti, grafički smer (već sam grafički smer, mnogo je dobra stvar, rade se omoti knjiga, plakati, ilustracije i tako to)...

Ako je neko upisao taj faks (ili još bolje tetovira), biću mu zahvalna ako mi kaže reč, dve o svemu tome :)

Aj да се и ја прикључим...
Сигурно ћу да упишем француски језик,а узећу и италијански као изборни.
Мислим да је то много бољи избор од енглеског-довољно га знам и овако.

Ofi, upiši ti fax.
Čak i ako se budeš bavila tetoviranjem, uvek je dobro imati diplomu barem nekog faxa, za svaki slučaj.

Ok. piro, poštujem to, ali...faks me nekako plaši...
Spadam među one đake koji razbijaju stručne predmete, ali zato na ostale predmete dobijaju dvojku na lepe oči. Zbog tog ludačkog učenja, koje me svakako neće zaobići na faksu, nisam spremna.
Jedna likuša što je upisala Likovnu akademiju mi je pričala da tamo moraju da znaju veličine svake slike...Bukvalno kad otvoriš istoriju umetnosti, moraš da znaš svaki detalj vezan za neku sliku. A to je stvarno proseravanje.:)

ne verujem da ćeš me shvatiti, ali nema veze, nisam znala šta drugo da odgovorim :)

preciznost lami, preciznost xD

filozofi, koliko je teško upisati filozofski u bg-u generalno gledano?

Ја идем на права - једино знам историју и српски ал' није ми до филозофирања у животу...

Ofi, nemoj dea te plaše te priče, ništa nije toliko strašno... pogotovo ne na Umetničkom univerzitetu.
A to oko lepih očiju... Pa ja se i na faxu izvlačim na to... ;)

Kriss... Ne s*, da ti ne dođem tamo dole!! :P
Ti imaš prosek i volju za učenjem i možeš upisati koji god fax poželiš... I TO PET U ISTO VREME!! A ovde kao glumiš "jao, jadna ja, šta ako ne upišem.... "
Cccc...

PS: lako je upisivanje na filozofiju... I većina katedri, sem naravno psihologije gde je nešto teže...
Za obične smrtnike, a ne za tebe. :p

Ako Bog da, gradjevinski.

Na pivo, gde cemo drugo? :)