Prijava

Kada je ukinuto ropstvo, seljaci, bivši robovi, bili su prepušteni sami sebi. Plemstvo više nije imalo interesa da brine o njima. A čoveku je bitno da pripada nekome ili nečemu. Kad ne pripada nikome, prost i neuk čovek se izrođuje, lako ga je osvojiti bajkom o komunizmu

Boh uči od olanika, bitno je imati svoj fazon i životnu filozofiju, a tvoj je toliko bušan i kontradiktoran koliko ne priliči nekome od 28 godina

Hahaha, jebote, imao sam utisak da ce mi glava eksplodira dok sam čitao olanikov post.

прочитах. али нисам укапирао је л' олланик гледа А&А или не гледа?

svaki put kada otvorim blic pojavi se neka vest o njima dvoma.
jedino logicno objasnjenje je da neko filuje parama ove iz blica kako bi non-stop pisali o njima.

Truc ti si moj brat i ja te volim, ali nemoj nikada vise da stajes na neciju stranu protiv porodice

Oll se nije osvrnuo na A i A njegov uopšten.

Mašan Lekić kaže da je ovo neviđeno zlo.

Meni su ok, nije da ih gledam niti ću gledati ali ono nisu krš, jebote.

Volim da se smijem Akijevim doskočicama ;)

прочитах

Za to vreme si mogo vojsku odlsužiti, civilaš.

ма јок, читао сам овако:
http://i.imgur.com/w0bAYEH.jpg
зато ми је и промакло да ли човек гледа или не.

Jel ovde prozivamo ove koji gledaju ili ove što glume. Ili šta već rade?

sve nesto mislim da ce se ekipa prosiriti.npr.mlanom kalinicem.

Citao sam ovaj nikolin post i potseti me moj zivot i to, kad vec pricamo o nekim fazonima.
Promenio sam neke fazone, mesta gde sam ziveo, ekipe i tripove tokom svoje adolescencije ili kako se to kaze i kontam da mnogi ljudi misle o meni drugacije
Npr ekipa s kojom sam pikao fudbal bi se zacudila da zna da sam se gudrao a ekipa s kojom sam se gudrao bi se zacudila da igram fudbal
Ekipa s kojom sam isao na exit i neke wonderlande bi se zacudila da zna da volim draganu mirkovic vise od icega a ekipa s kojom sam padao u sevdah slusajuci draganu bi izneverovala i rekla sta slusas te drogerase
Kapirate
Ima jos milion primera jer sam jako raznovrstan lik, volim rep ali cesto rep izazove transfer blama u meni, volim rok ali me cesto rok smori, volim narodnjake turbo folk itd ali sam cesto smoren da slusam to ba bih radje slusao regge da izblejim
Sad sam u nekoj ozbiljnoj vezi, nema gudranja ni brzog zivota, pijem caj sa dragom i vodim ljubav, mazim se, par ljudi zna sve moje tripove i fazone i da sam bio navijac i da sam jurio picke lo splavovima i da sam citao neke knjige i da sam kao nacitan inteligentan itd itd
mislim poenta je da nemam neki fazon odredjeni ne znam ni sam u kom sam.
Mislim da sam ponajvise neki zeldi lik u tresi ali otkud znam.
Fazoni su za debile, samo ne smes biti pickica, pederko, terati kosu na stranu nositi kariranu kosulju, biti frendzonas 9gager ali ne smes biti ni sektalika ni slusati ekv ali ni struku da slusas nemoj. Nemoj ni da ti na celu pise da si STUDENT. Ostale kombinacije fazona su moguce. Ps. Books of knjige su ocaj ocaja, mnogo usiljene, drzavni posao dobra blaga doza humora, ivan ivanovic ok lik, ami g debil poyyy

Nemoj ni da ti na celu pise da si STUDENT. Ostale kombinacije fazona su moguce. Ps. Books of knjige su ocaj ocaja, mnogo usiljene, drzavni posao dobra blaga doza humora, ivan ivanovic ok lik, ami g debil poyyy

Maestro stvarno si Maestro. I do sada sam te cenio i poštovao ali sad imaš uvek moj blagi naklon.

Jel ovde prozivamo ove koji gledaju

Treba im zavideti..

Maestro, da nisi još na jednim izborima glasao za Šešelja, a na drugim za Čedu?