ŠAH

  1. и то је тачно, видим и ја да ми треба неко време да се уходам, није душан баук, јасна ствар, превиђа и он доста, само што сам ја баш усрао.
    ДУШАНЕ, ДОГОДИНЕ У КНИНУ!

  2. kako se zove kad se zamene top i kralj rokada moj ti kurac marmelada :D

  3. киндерлада брт, не знаш основне шаховске доскочице :(

  4. Poenta je u tome da kad predvidiš svoj da znaš šta će i protivnik na taj tvoj potez odigrati. Majstorija je to. Od pomoći je ako imaš fotografsko pamćenje pa da postaviš tablu u svojoj glavi. I da, moguće je i puno više od 7,8

    bas zbog toga mi deluje neverovatno.sve to da covek radi u svojoj glavi da predvidi protivnicki potez pa onda svoj pa njegov itd i da u glavi ne pobuta pozicije figurica.ok ko ima fotografsko pamcenje njih i ne racunam..mozda to moze da se stekne ko igra mnogo sah, nemam pojma.mada deluje mnogo zajebano

  5. Pa kako nije zajebano, koliko Kasparova znaš?
    Pazi ovo. U Somboru kad sam bio u vojsci od nas 144 u zgradi bila su 2 dečka koja su mogla da me pobede. Dobijao sam i ja njih. Kako koga usere. Ostale smo drali. I sad u učionici pijemo i pikamo šah i ulazi jedan stariji vodnik da gleda neku seriju na tv što je pratio. Sprda nas sa vrata gde ste velemajstori í to ajd igramo u nagradno ako izgubite požarni ste.
    Mi kao ajd. Kaže ja ću da gledam ovu seriju sada igraću protiv tebe (pokazuje prstom na meme) a ovaj će dečko da pomera moje figure po poljima koje mu budem pričao (pokazivajući na dečka koji je igrao protiv mene do tada) ja odigram, kažem potez naglas on gleda seriju, tablu video nije, sedi od nas 4 metra i priča ovom dečku potez koji će da odigra na moj. Brate ja sam izgubio tako da me je bilo sramota. Još 3 puta rekao kad odigra pa kad ja krenem nemoj tog lovca dirati fazon biće ti mat. Jezivo

  6. Nisam kući lepi, a ne bih igrao i da jesam. Nisam pomerio figuricu mesecima a ne smem sebi dozvoliti da se brukam jbg

  7. Dva profesora u mojoj srednjoj skoli, jedan od njih mi je predavao tc su igrali sah tako sto sede okrenuti ledjima jedan drugom u nekim foteljama i samo naglas jedan drugom govore sta igraju, ni table ni figure ni nista i jos se prozivaju usput pricaju nesto nevezano. Nerealna scena. Ko misli da lazem neka proveri kod nekoga ko je isao u teslu ovaj koji je meni predavao je kandic, tehnicko crtanje je predavao.

  8. zabole me nesto za sah nisam igrao jos otkad sam bio klinac, ali sam pratio malo ovog lika, mozete procitati o njemu, nego kad je pocela ta prica evo jedan klip
    https://www.youtube.com/watch?v=cTeDkyQUbyY

  9. BURAZER MLATI 10 LJUDI IMA 10 TABLI U GLAVI JE BO TE

  10. Dz za 10-15min ako budes tu

  11. Dva profesora u mojoj srednjoj skoli, jedan od njih mi je predavao tc su igrali sah tako sto sede okrenuti ledjima jedan drugom u nekim foteljama i samo naglas jedan drugom govore sta igraju, ni table ni figure ni nista i jos se prozivaju usput pricaju nesto nevezano. Nerealna scena. Ko misli da lazem neka proveri kod nekoga ko je isao u teslu ovaj koji je meni predavao je kandic, tehnicko crtanje je predavao.

    Гледао. Код мене факсу је било доста шахиста. Играју наслепо. Али исто тако је невероватно кад гледаш двојицу како анализирају неку партију. У стању су да одиграју 10 потеза унапред и да се врате на почетну позицију и да крену неку другу варијанту и да се опет врате на почетак понављајући уназад сваки потез.

  12. ajde oće neko? dž?

  13. kasnije ako bude neko zainteresovan za koju partiju nek mi prosledi link u PVT, ili ovde
    pa ako vidim ulećem,a sigurno ću biti slobodan oko 21h.
    Molim lepo
    STOP VELEMAJSTORI

  14. nije bilo vukajlijaša,pa sam morao nekog odrati da se zagrejem
    http://hr.lichess.org/5wpkeJ3S3zNz

  15. Druže, Žajče, brige me prate

    Hoćeš jednu za pet minuta?

  16. može brate moj napaćeni

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.