ŠAH

  1. Aj otvori opet, noob sam ne znam sta gde

  2. Bolje igraš šah nego što rimuješ :)

  3. che vu, ako bas dosta pikas sah u poslednje vreme kao sto si rekao i ako zelis da unapredis igru, mogu da ti preporucim dva do jaja youtube kanala

  4. Preporuči u svakom slučaju, hvala.
    Igram dosta, ali na pravoj tabli i ne rapid, pa još s telefona. Mislim, ps me odrao, ali umem ja bolje :)
    Jedini način da postaneš bolju u šahu je da igraš s boljima od sebe...

  5. Saint Louis Chess Club i Agadmator's Chess Channel

  6. Hvala, odo da vidim

  7. Bas cu i ja da pogledam mada mi je sad period kad igram ko kurac

    Zato i igram samo 5+3 da ne jebem rejting na 10min

  8. ae ako oce neko jos 1-2 pa picim

  9. Ajde izazovi me tamo pa da idem i ja da legnem

  10. Agadmator's Chess Channel

    не зајебавај људе, лик је слабији од бар троје на овој теми, лол. рендом шаховски јутјубер је бољи од њега за две класе.

  11. Jel i od mene? Jeli? Kazi mi?

  12. Mislim troje ste ti, apo i mrav ali rekao si bar troje znaci ako je makar cetvoro onda sam i ja haha pa da jesam sig(sig)

  13. Agadmator's Chess Channel

    не зајебавај људе, лик је слабији од бар троје на овој теми, лол. рендом шаховски јутјубер је бољи од њега за две класе.

    A jos je i hrvat

  14. хаха, јбг, рекао сам троје да би било баш јасно. сад свако други можда може да га изазове или да га зовемо на турнир.

    нисам хтео да наглашавам да је хрват, пошто су сад доста јаки као репрезентација. али да, и то је разлог за избегавање.

  15. E jbg, pa sto si napisao ono “bar” dajes nam nadu jel

  16. Ajde na basket ili fudbal picko jedna, oces k1 ili mma ajde biraj neki drugi sport da te vidimo junacino

  17. па написао сам бар јер не знам ко је још на теми, а не јавља се. резервоар дог се јављао на тему шаха, сећам се. а можда има и неки велемајстор.

  18. Možda je i Ljilja Drljević na temi recimo, je l da, Truće, je l da? Mislim baš ne bi bilo u redu sa tvoje strane da znaš da je tu, a da mi ne kažeš.

    Inače u toku je evropsko klupsko prvenstvo na Halkidikiju, učestvuju tri naša tima - Itaka, Sloven iz Rume i Partizan.

    Od jakih igrača, tu su Karlsen (poslednja provera pred meč za titulu svetskog prvaka), Mamedjarov, Ding,...

    http://chess-results.com/tnr373918.aspx?lan=14&art=63&flag=30

    http://chess-results.com/tnr373918.aspx?lan=14&art=20&fed=SRB&flag=30

    Inđić za sad rastura, ima 3/3, a jedna od tih pobeda je bila protiv Svidlera sa crnim figurama.

    https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/european-clubs-cup-2018/2/4/1

  19. Mrav je trenutno jaci od mene, zivim od stare slave. Celt igra dobro, ne znam sto nije pikao turnir. Jbg, meni posao ne da da odrzavam formu, a volim da igram.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.