Prijava

Bok te mladjani Pragandandandnandanda na proslom turniru tuko magnusa 2x ste normalni naravno da je pobediv, mislim da nije slucajnost sto se ovo sad desava, odustao je od borbe da zadrzi titulu, smorio se od saha, malo je pogubio konce a ego i sujeta do neba i kako sad da izgubim od tamo nekog hansa ljut sam

Nieman je inace prvi, mozda igra turnir zivota, desavalo se i ranije da neki sahista ima nalet inspiracije i pocne da igra kao masina, pogledajte turnir kad je Karuana imao fazon 9 pobeda za redom otresao sve gm redom, onda ding kad je imao neki ogroman br partija bez poraza..

Sto me podseti na staru dobru aferu Kramnik - Topalov, mada ono je bilo za titulu prvaka sveta, kad je Topalov kukao da je Kramnik u toaletu nekako dobijao istrukcije sta da igra, dal preko skrivenog telefona il kako vec, isao je za vreme partije fazon 50x da pisa haha

to je poznato. topalov bar imao pretpostavku kako protivnik vara.
ovde nema nista.

Taj rad i ovo ima smisla

plus je magnus odigrao lose otvaranje da zajebe protivnika, sto ti fino zasere partiju ako protivnik nije pacer. nikad ne bi igrao to u klasik varijatni protiv jakih.

mozda je samo potcenio protivnika, pa onda krenuo da vrti u glavi kako onaj 100% vara, i onda igrao slepacki, i na kraju bio ubedjen da ustvari 100% vara.

Ljakse je Magnus. Kada ga je pre mozda, koliko, pola godine Wesley So pobedio u finalu samo je rekao oh igrao sam ocajno bas bas lose bice bolje sl put, nit da cestita pobedniku, ni da spomene da je So igrao lepo, ukratko tesko podnosi poraze prso je solidno

nije prvi, posto karlen odustao oduzima mu se pobeda protiv njega, i zavrsice negde u sredini jer ce poceti da gubi jer je slabiji. tako da eto, suknuo mu karlsen za varanje, ako je bilo.

na zvanicnom sajtu je u sredini sa 2.5 poena.

Obrisane sve partije Magnusove, ne racunaju se bodovi

ja gledao analizu. jebem li ga, nije bas da ne moze da ispadne da pobedis magnusa, imao je finu prednost dok se doslo do zavrsnice.
pogotovo ako na pola partije magnus u sebi posumnja da ovaj vara i krene da razmislja o tome.

Bila su dva poteza, jedan topom drugog se ne secam, negde pred kraj, bukvalno imas 10 gubitnih pomeranja i jedno dobitno, lik nadje to jedno, treba ti ono pola sata da izracunas sve. A on je jos manje vremena potrosio. Ako nema procesor u mozgu ima neki cip u srednjem uhu da ga jebem.

jbt, ima 2700 rejting lik, nije cudo da odigra neku dobru partiju.

ok, kapiram da ga ne vole ostali jer je neki drkadzija ili stavec, al ove fore da insinuiras varanje su po meni dosta ozbiljne ako nisi siguran da je to u pitanju.

nakamura isto prica kako 100% varao itd.

Sad gledam i njegov klip, pisa po Hansu solidno

znam, nije ok da tako pretpostavljas. bukvalno ide na ono da moze da ih tuzi za klevetu.

zamisli recimo situaciju. nisi varao, igras super turnir, pobedis sampiona, na putu si da dobijes neku dobri novcanu nagradu, on se naljuti i ode, i iskosta te titule i nekih 50k$, i plus navuce na tebe celu sahovsku zajednicu.

bukvalno se useres coveku u zivot ako si pogresio. supacki potez, ne radi se tako ako imas uticaj i moc ako nisi 100% siguran u nesto i mozes to da dokazes, kretenski je.

nakamura je svejedno autisticni debil, al isto i za njega vazi.

Ne verujem da bi se tako pretpostavke iznosile. Koji ce to kurac Karlsenu?

pa ne znam, u tome je fora, sve se svodi na "ne verujem" i "verujem".

gde je dokaz, gde je nesto konkretno?

zato i kazem da je kretenski ako imas uticaja to da radis na taj nacin.

Oce neko partiju saha, imam jos par sati do leta

e, bio sam da trcim, ako si jos tu moze par?

samo da upalim moj pc da ne igram na ovom sa posla

ko ovo dodje i ode?

teraj se celt morao sam se ovo da odgledam haha

https://www.youtube.com/watch?v=CJZuT-_kij0

Deluje mi ubedljivo, ne verujem da moze da bude ovakvo govno i da glumi

Ako bombas nije usao da igra da udjem ja?

Nije usao, žuri na let za Kuala Lumpur