Prijava

good gejm ko god da si :)

Oprao si me Celte obe partije momački, jebla me Leonardis varijacija da me jebla.

Leonardis, leonardis ponoc je ljube se svi

Igrate li jos, baci link da voajerisem

Isilovao me obe partije, nije bilo smisla da forsiram još :D
Jesi ti za partiju?

celt golem tepac

aj pravi

drugu si se zajebo sto nisi prihvatio konja, sad gledam analizu i zasrao bi ga, iako sam imao pravu ideju da ti najurim konja pionom na d5, jedem topom na a3 i onda pion b2

mada i ti ne bi vuko poteze ko masina :)

vo imja oca gledam topa uzmem kraljicom :D

jbg, sad tek mogu, jos neko zainteresovan? if jes, dajte linka

ne pomaze mi ni figura viska ahha

ne mogu bombas vise, mora nesto kao radim a sah zahteva koncentraciju za razliku od vukajlije

Deluje mi ubedljivo, ne verujem da moze da bude ovakvo govno i da glumi

to me i plasi, posto postoji sansa da mu ovo rade samo zato sto im se ne svidja. reko bi zato sto je drkadzija, ali znajuci kakve su primadone i kreteni ovi vrhunski sahisti, mozda je jedini tamo sa normalnim socijalnim sposobnostima pa ih nervira.

ne znam sta da ti kazem, mozda je na kraju na neki nacin varao i onda je govno sto ne treba da pridje sahovskoj tabli, ali mi je mnogo normalnija ova reakcija kad ga neko sto gledao analizu sa masinom ispituje kao a kako je ovo kako je ono, da reaguje kako reaguje.

sta me koj kurac pitas tu za 20 varijacija koje si pogledao endzin kako resava jbt. da pridjes sa takvim stavom svakog bi iznervirao.

u istoriji saha ovo nije zabelezeno ahah wp kameni <3

Jbg, majstor sam za izvući pat <3

Ja junacki predam a ti kukavicki izvuces pat protiv 3 figure, gadis mi se xdd

Čojstvo umrlo u meni

a sta si ti uradio, nece se mucis da ga matiras sa topom i dva lovca nego mu pojedes sve pione pa izvuces jos 3 kraljice, da pokrijes celu tablu i napravis jedno 50% sanse da ga patiras u narednom potezu ako se zuris?

Complete domination is only option

daj link te partije da vidim.

i ne sekiraj se i velemajstori su patirali protivnika. to na kraju kad vuces poteze za sekund, bolje zrtvuj nekog random konja ili lovca za neku zavrsnicu za koju si siguran sta radis nego da imas 20 figura.

pametni sto kamenofilaju tako na kraju uzmu pa namerno nece da ti jedu. takve sa slascu matiram, ako imam vremena izvadim 5 konja pa nastavim.