Prijava

Nakamura me razočarao malo svojom gotovo slepom podrškom ovoj luzerskoj kampanji

pogle thumbnail na njegovom poslednjem klipu, covek je zaljubljen u magnusa nemam drugo objasnjenje

ok, cini se da ce da ispitaju malo hansa, za varanje do sad.

konkretne tvrdnje da je koristio endzin u partijama do sad kad bio mladji, ali na zalost, nema ni jednog konkretnog dokaza.

al ono, odigra partiju od 40 poteza i 100% isto igrao kao sto bi kompjuter, sto nikom ne uspeva.

tako da eto, ispasce da je magnus u pravu. ali opet, nije trebao da bude picka ko sto je bio picka, nego da kaze konkretno sta ima.

protiv magnusa, verovatno nije doduse. ali ga dovoljno naljutio sto ga pobedio da pokrene hajku da ispitaju hansovu proslost.

trebalo bi sad sve igrace 2500+ malo da provere.

odnosno sve, koji su neki novac od turnira zaradili.

al ono, odigra partiju od 40 poteza i 100% isto igrao kao sto bi kompjuter, sto nikom ne uspeva.

tako da eto, ispasce da je magnus u pravu. ali opet, nije trebao da bude picka ko sto je bio picka, nego da kaze konkretno sta ima

taj rad ali kad ne moze daun da dokaze pa pravi cirkus

https://www.youtube.com/watch?v=pnTLeaALCRc&t=1194s

juju

Samo me zanima kako vara, dal ima to neko sranje u dupetu koje mu vibrira (ne to hehe) kako ne mogu ga uhvate, reko je mogu da igram go na dnu bazena ;O

moze da igra go i da izgubi jbg nije to poenta. dovoljno je ustvari dobar da mozda cak i moze da pobedi karlsena koji celu partiju u glavi vrti da ga ovaj nesto muti, cak i ako ne muti.

ali da, najbolje je da gurne u dupe neki od onih vibratora danas sto imas da se kontrolisu sa telefona i da mu neko ko mu pomaze preko njegovog telefona, cak i preko interneta, bazne u dupe poteze.
ili tu negde ako je u blizini blututom

moze i nesto slicno jbg, ne mora da se gura u dupe, al tako nesto moze da radi u principu.

ne vidim neki drugaciji nacin npr da ima neki kompjuter kod sebe sto to radi oflajn ili nesto drugo. najverovatnije ima pomoc sa strane i najverovatnije je nesto sto mu nekim kodom prenosi info.

ovo ako je varao, a cini se da jeste i u rl turnirima po analizama.

najverovatnije ima pomoc sa strane i najverovatnije je nesto sto mu nekim kodom prenosi info

To, to l, zato je magnus pecnuo i tog njegovog trenera onomad kao “odradio je dobar posao i Hansov trener”, znas sta ce na kraju da bude od ovog, napravice netflix dokumentarac zaradice milione ko onaj Sajmon Levi i pametnom

D
O
S
T
A

jebem li ga, ono sto u svemu ostavlja vrlo sranje utisak je sto su svi do jednog dokaza, ne dokazi nego "verovatno je". na foru sad kazu da je sansa da je varao po turnirima ovako uzivo 50ak %.

zanimljivo je da se gleda kao neka sapunica, drama, al nekako je mozda moglo bolje da se izhendla.

a mozda i nije jebem li ga.

da, pametnom dosta.

Znam, sranjo je utisak ali i pored sve ove statistike ne mogu da dokazu i sta da se radi, dakle dok mu ne izvade taj cip i iz bulje/glave ne vredi, ili eventualno dok trener, ili ko god mu pomaze, ne progovori.

Ne znam kako Hans spava nocu, onako kad ga gledam sa strane reko bih da je pod solidnim stresom, izgleda dosta starije od 19 godinica, izjeda ga osecaj krivice sig.

Nista, saznacemo sve u netflix dokumentarcu “Chess prodigy: Hans the Ass”

Niman got lawyered i tuzi karlsenovu firmu, karlsena, chess.com, onog dani vrenca ili kako se zove i nakamuru za otstetu od 100mil $ :)

cenim da ima dobru procenu da moze da dobije neku debelu odstetu posto nakon sudjenja sah vise igrati nece za pare.
ali nema sanse ovo da dodje na sud, chess.com ce morati da pljune 20ak mil ili koliko inace ce morati u detalje da opisuje kako im radi njihov cheating alfgoritam, sto nisam siguran da su voljni da rade jer verovatno i nije bas toliko siguran kolko se bazira na komunikaciji i "aj priznaj pa da te ne bijemo"

isto ce i magnus morati da pljune, jer ga tuzi iskljucivo za partiju koju odigrao protiv njega, a i da nije, jednostavno ne postoji nikakav (pravni) dokaz da je varao. ili da se napravi lud i nikad vise ne ode u ameriku, on moze to.

i nakamura ce morati nesto sitno, al ovo ne izlazi na sud tamo pred porotom.

tako da, iskostace ih ovo isterivanje pravde.

ne znam sta da mislim, sa jedne strane jebes nimana, sa druge jebes chess.com i moglo bi malo da im se razbuca zmijsko gnezdo.

jer chess.com algoritam radi po vrlo jednostavnom principu - ako neko igra (za pare, rated) malo bolje nego sto ti se cini da bi trebalo, optuzi ga da varao i privatno mu kazi da ima opciju:
a) priznaj da si varao i neces vise, i ovo ostaje medju nama
b) nemoj da priznas i banujemo te, i svi ce da znaju da mislimo da si varao i onda vidi sta ces.

drugim recima, uopste nisu sigurni u svoj algoritam nego se oslanjaju na priznanja i slicna sranja, a naprave situaciju da mora priznas varao ili ne. da su sigurni 90% banovali bi samo tako bez da se pita.

sad kad su poceli ovo pod a) da iznose javno, treba ih opeci malo da se spuste na zemlju da se vide da su im metode suplje malo, da se ne puvaju da bas toliko mogu da provale. posto ne mogu, sve se svodi na sumnje i "tajne" mejlove

https://lichess.org/uk6YNhs1

jedna od boljih partija koju sam odigrao, desila se malopre dok sam kenjao :)

jeste ovaj krenuo sa otvaranjem a-la "play stupid games win stupid prises", al bukvalno sam ga kaznio od 8. poteza i F4, skoro bez greske.

krivo mi jedino sto pred kraj nije nastavio da se batrga, jer bas sam imao ovaj plan od pocetka, da mu zaglavim figure u uglu, postavim lovce i da krenem da otvaram centar, sa f5 ili da zrtvujem jednog lovca. knjiski na ovo proseravanje ispred sopstvenog kralja. zato sam i propustio par ideja koje preporucuje stokfis

uuu power of the bishop pair, wp

Navukao se na 2+1 bullet ko sivonja.

kamenofile ko je bolja pička Andrea ili Alexandra Botez

Alexandra Botez definitivno, izraz lica varira između good girl i crazy bitch