Prijava

Crni pijun, paradigma woke kulture. Afroamerička gender-fluid, hendikepirana individua.

Pa da. Treba ilustrovati knjižicu sa crnim pešakom na ovu temu.

a najkulje na tu temu je kad autoalgoritam obrisao sahovski jutub kanal onog hrvata agadmatora, nakon woke protesta u americi, trebalo mu tipa nedelju dana da se opravda.

jesi slusao nekad analizu sahovske partije? pogotovo kad ga nakite malo.

"and here's where the black is obviously worse, and will now need to suffer heavy consequences until the end."

ako jutub na brzinu jer mora postavio neki ai da banuje kanale koji diskriminisu crnce, odose sahovski kanali u kurac.

https://akademskaknjiga.com/katalog/psihologija-sahiste/

Davno sam citao, ne secam se niceg osim toga da je ova knjiga mozda razlog zasto ne igram i nisam zaiteresovan da naucim da igram sam sah, nego ovako me vise zanimaju te neke zanimljivosti, anegdote i statistika

Sto se tice turnira, Firouzja pobedio, Hans the Cheater tek sesti

Evo koljem se sa svojim kolegama šahistima je li mlađahni Hans varao ili nije. Ja tupim da nije lepo optuživati nekoga bez dokaza i da sumnje nisu dokaz, a oni se uvukli Karlsenu u dupe, samo im cipele vire. Jest varao i bog. Dobro, kažem, kako? Ne znam ali jest, svega mi na svetu. Dokažite. Ne možemo, ali varao je, đubre maleno.

Dokoni ljudi.

Vibrirajuće analne perle

Da varao je, mislio sam da je u pitanju samo magnusova sujeta ali posle ovog klipa sam uveren da nekako vara, ne znam kako ali vara gowno cupavo

Pogledaj klip brateu

https://www.youtube.com/watch?v=qjtbXxA8Fcc

btw ako ko oce sah nek sibne link, sve je spremno, pijem pivo i cheat engine works in background

edit za jedno 20tak min ipak

brate jesi realan kacis video od satipo da gledamo nakarumu jebenog.

daj neki abstrakt.

Evo koljem se sa svojim kolegama šahistima je li mlađahni Hans varao ili nije. Ja tupim da nije lepo optuživati nekoga bez dokaza i da sumnje nisu dokaz, a oni se uvukli Karlsenu u dupe, samo im cipele vire. Jest varao i bog. Dobro, kažem, kako? Ne znam ali jest, svega mi na svetu. Dokažite. Ne možemo, ali varao je, đubre maleno.

varao ne varao, karlsen je supak sto radi sto radi bez konkretnog dokaza.

stavise, mnogo manja picka bi bio da kaze sta ima da kaze kao nakamura, pa igra, jebi ga, nego ove primadona poteze.

Drugar šahista mi objašnjavao situaciju baš neki dan. Pominjao baš tu priču da je ovaj gurao neke sprave u bulju (jbt), kaže da ga je (Karlsena) praktično ponizio njegovim oružjem, mada ni ovaj nije igrao najbolju partiju života. Nznm ako neko može da provali varanje to je Magnus def. a i ne verujem da bi se upuštao u sve to baš tako iz hira i sujete.

i ladno gledam delove ovog videa od sat ipo.

jebi se skauzeru

ide mi na kurac nakamura, ali pogledao sam video sto okacio ovaj trandza, i ako jeste ovako ko sto kaze, sigurno jeste varao u ovim mecevima gde igra po 30+ poteza 100% isto kao sto bi stokfis igrao. nemoguce je, da postavis 2 razlicita sahovska programa pa ne bi igrala 100% isto.

Magnus najnovija izjava u fazonu: e ovaj ne mogu da direktno kažem da je varao, prvo nema dokaza osim statističkih konjukcija a drugo mogu pravno da odgovaram, ali varao je ranije jebiga, a i ono mnogo mu dobro ide previše dobro nije to realno baš da mene pobedi tek tako. Tako da nastavljam da impliciram žestoko da je varao i kao šatro podržavam dalju istragu šta god da se ispostavi da je istina (a treba da bude istina da je varao).

Evo recimo meni je uvek delovalo da je magnus jedna pičkica i držaću se toga dok se ne dokaže suprotno

Nakamura me razočarao malo svojom gotovo slepom podrškom ovoj luzerskoj kampanji

brate jesi realan kacis video od satipo da gledamo nakarumu jebenog.

i ladno gledam delove ovog videa od sat ipo.

https://img-comment-fun.9cache.com/media/aRVBGvA/aABlLEGQ_700w_0.jpg