ŠAH

  1. Ovaj tvoj ima još 8 min ako je tačno ovo

  2. сасвим довољно 8 мин за 8 потеза, после добијају још времена ваљда после 40.

  3. Mislim da dobijaju i dodatnih 30sek posle svakog odigranog poteza. Posle 40. svakako dobijaju neku gomilu vremena

  4. Jbt je l imaju kuću oni?
    Koje pare su ovde?

  5. Brate, znaju oni i po 150 poteza da odigraju pa ti vidi koliko to traje. Ne dao bog da na kraju bude zavrsnica top i lovac protiv topa. Teoretski remi, a svi posle igraju jos 50 poteza.

  6. серёжа, молодец!

    Teoretski remi, a svi posle igraju jos 50 poteza.

    теоретски реми, а добијају у 50% случајева. мислим да је то теоретски реми само за компјутере, а да неки играчи то добијају у добрим процентима.

  7. карјакин се пласирао на ове мечеве кандидата тако што је освојио око 350.000 долара. победник овог меча ће се борити са карлсеном за бар милион евра, а можда и више, није још коначан фонд меча за првака света.

  8. Eh kad vidim ko sve danas igra šah, žao mi bude što sam prekinuo
    koljeno prokleto me zajebalo :/

  9. реми, више среће други пут. :)

  10. какав мајстор карјакин, не би било лоше да освоји, мада нема ни мрву шансе против карлсена, ту где је карјакин најјачи, ту је карлсен још јачи.

  11. kažu da karlsen jede živu žabu u svlačionici prije meča

  12. замисли да је дуле шаховски тренер, колико би он играча направио!

  13. тепић би био наш најбољи играч сиг.

  14. I ja se kladim protiv Rusa
    Jebi se i ti Bohore

  15. карјакин је са крима, он ти је као руски симон косовар.

  16. I sto nisu nastavili ovo beli imao bolji raspored

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.