Prijava

Cek,imas win 10 i nece da ti radi, a imas i win 7 negde?

na ovom kompu đe mi je win 10 neće da ga prepozna, a savršeno šljaka na laptopu sa 7icom

a sad jos pitanje, da li ce ako stavim virtuelnu sedmicu prepoznati da je to virtuelna a u originalu je win 10 ili jok?

pitam jer nemam pojma kako funkcionise virutelna masina. Znam da se otvara prozor u okviru windowsa gde moze da bude potpuno drugi windows,al me interesuje kako ce onda da uzima taj prozor za ozibljno a da iskulira glavni windows?

ne moze tu virtualna mahina da pomogne brt
Probaj sa nekim blagim linuksom

da taj blagi linux ce biti super, nema veze sto necu umeti da pustim film ili da kopiram titl ili sto pola programa ne postoji al bar ce mi moci desktop da se prikaze na teveu

Пусти виртуелну, обори 10 и инсталирај 7, мој савет.

Brate windows 7 je ono sto je tebi potrebno win10 je novo sranje kao sto je win8 novo sranje nekad bilo

to ti je do soft, softer softera jebem li ga

Ne znam brt meni radi, imam win10 i preljut tv, ništa kabal samo wi-fi.
P.s. probaću u julu da li radi na kabal, potrajaće tema, pa ti javljam.

иначе да знате хдми је застарела технологија.... тотално нефлегшип...

Eru Ilúvatar
to ti je do soft, softer softera jebem li ga

Kurac se izvadi iz usta kad se priča s ljudima.

Gazi, vrati se na sedmicu, ne gubi vrijeme. I ne sikiraj se, dilema je ubila više ljudi nego loš potez ;-)

Uh biće zanimljivo dalje pratiti ovu diskusiju.

http://i.imgur.com/ui97m9j.jpg

ја баш сад ишао да пробам, вин10, преко хдми-а, ради брт. и на овом тевеу и на самсунгу. дакле не бих рекао да је до система. види замени кабл, узми од комшије други и пробај, јебемлига шта може да му фали.

и што се уопште јебаваш са повезивањем (ако је само за филмове), узми флеш брт, 700-800 динара 8гб и терај, лаганије је.

е да, гледао сам ономад звезду кући преко стрима, па повезивао лаптоп са тевеом, пре 15-ак дана, и након пола сата нормалног рада одједном ми је екран на тевеу био црн, ништа, само звук преноси. ишчупао кабл па убацио опет, и радило је, не знам шта је било. можда може да буде и до десетке нека јебада, никад ми се то није десило на седмици.

Meni na Win8 transfer hdmi-em radi bez ikakvih problema, štekanja, cimanja, linija. Zvuk i slika savršeni. Ja bih provjerio sistem.

Nije do kabla, proverio sam sa drugim kablom.

a nije mi samo za filmove, da peglam i igrice na tv od 32" a ne na monitoru od 17"

da li ima neka opcija jebena na kompu, tj na grafickoj?

da li je do same grafike?

ja sam guglanjem dosao do dosta tema gde ljudi imaju problem sa HDMI izlazom sa win 10..

Coa,

koju grafu imas?

Najvise od svega mi na kurac ide sto komp prepozna TV, sva podesavanja su mi dostupna, cak sam i smanjivao rezoluciju TVa na onu koja je na monitoru, proverio i da bude isti onaj refresh rate

Нвидиа џифорс гт620м са 1гб рама. То преписујем шта пише овде, јер сам везара и немач појма џД Мада не знам како би могло да буде до графичке. Ал' опет, не разумем се ја у компјутере баш.

Не знам шта би могло да буде, једино да се стрпиш што се игара тиче, вероватно ће дотерати то за месец-два ако је до система, а за филмове флеш и то је јбг. Или га врати на седмицу, ко му јебе матер.

Gaz šta ima 10 što 7 nema? Lepši izgled?

Gaz šta ima 10 što 7 nema? Lepši izgled?

isto kao da zena pita muza sto je varao