Prijava

Pa upravo. Pička je pička. Drugačije pakovanje samo

Daćete mi jedno lepo pakovanje pičke.

Ako može pola kile pičke u rinfuzu za mene. I kilo pilećeg belog. U šniclama, da. Hvala, prijatno.

Owo je jedna prosta istina!
Lepo upakovana

Sredjeno.

i sad sam jos vise besan nego malopre.

probao sam sa dva kabla i sa oba isto.

i sad uzmem i reko aj da probam sa HDMI kablom sa kojim mi je povezana D3 sa TV.
i ukljucim i ko iz picke sljaka.

A povezem ovaj kabl u D3 ono nece.

ok neispravan kabl koji je dao dovoljno informacija racunaru i omogucio mu sva podesavanja.
a sad je jos veca misterija kako ispade i ortakov kabl neispravan kad on povezuje svoj komp i tv preko njega.

jebem ti dan kad smo zasrljali u tehnoloski progres, dabogda nam svi sateliti popadali opet da se grejemo i osvetljavamo na svecu jebem ti tesla majku i tebi bele i tebi pupine na kurac vas nabijem zadrigli, umesto da ste blejali , cirkali i jurili picke na foru my lady vi izmisljali kojekakve kurce supicku materinu

20 h večeras SK pusti i uživaj u velikoj slici :-*

Bohore poznaješ li nekog hakera?

Ili nekog ko se baš dosta razume u gledanje zvezde lajv s fona u inostranstvu?

Samo ako bude na jutjubu uživo neko puštao, inače nemaže brt.

Gazimudo, tačno sam znao i hteo da ti kažem da probaš s trećim kablom xD

Edit: Deku, ako bude na YT, traži na desktop verziji jutjuba zvezda - unikaha (ili red star - unicaja, kombinuj jbg) i podesi filtere da ti izbaci samo današnje video snimke, možda i bude, ja nahvatam nekad kad moram kući da gledam.

Deky nadji od nekog D3G0 tu imaš Sk sve
A skini Orion Tv tu imaš Arene i tata si

Postoji mogućnost da te jebe IP na D3 te neće da ti pusti SK

d3 go nije hteo da mi radi jer sam rutovao telefon, kad sam vratio radio je ponekad al uz dosta bagova

d3 go radi samo na sbb wifi

I da, hvala svima na pomoci :*

što meni onda ne radi

zvanicno ti prepustam temu da utvrdis to lolo

ne znam, isto tako ortakov kabl radi kod njega a kod mene ne.. garant ima neki kurac u specifikaciji kabla koji pravi razliku izmedju toga hoce li raditi ili nece

Jeri to oćeš da gledaš Partizan u Evroligi na sport klubu? ;)

DOGODINE NA ERTEESU!

Можда то има везе какве је верзије хдми, постоје верије 1.0 1.1 1.2 1.3 1.4 2.0

мада никада ми се није десио овај проблем, можда зато што своје уређаје повезујем само флегшип кабловима и дисплејпорт конекторима