Prijava

Mrze nas zato što mrzimo i sami sebe.

Dođoši mrze "starosedeoce".
"Starosedeoci" mrze dođoše.
Vojvođani mrze srbijance.
Srbijanci mrze vojvođane.
Kosovari mrze vojvođane.
Vojvođani mrze kosovare.
Kosovari mrze srbijance.
Srbijanci mrze kosovare.
Beograđani mrze sve van Beograda i one iz Beograda čiji deda nije iz Beograda.
Svi van Beograda mrze Beograđane.

I svi se mrze na milion mogućih podela. Partizan-Zvezda, Seljaci-Građani, Četnici-Partizani.

Мачак, или си наш или си њихов. Може ли мачак да буде пријатељ и са псима и са осталим мачкатима? Нема шансе.

Све што је лепо упаковано има за циљ да ти ували неко говно. Што пре то научиш, то пре ћеш савладати основне лекције маркетинга и сачувати се многих грешака у животу.

Да, могућа је кохабитација паса и мачака, али чим се појаве први знаци угрожености или задовољења основних потреба - настаје кланица. То нам је у природи. Није важна осуда, већ опстанак. Ако добро нахраниш и псе и мачке, они ће се толерисати. И ја и Цар да имамо плату по 5.000 евра болели би нас курци да се расправљамо на Вукајлији, а и тебе заједно са нама. Седели би негде на Ибици и пијуцкали коктеле, а ако би се и посвађали то би било ко ће овај пут да плати курве. Разумеш ли ти Мачак, да је Вукајлија, бре, Ибица за сиротињу?

Матер и ми теби. Јер смо тако у могућности.

Да, могућа је кохабитација паса и мачака, али чим се појаве први знаци угрожености или задовољења основних потреба - настаје кланица. То нам је у природи. Није важна осуда, већ опстанак. Ако добро нахраниш и псе и мачке, они ће се толерисати. И ја и Цар да имамо плату по 5.000 евра болели би нас курци да се расправљамо на Вукајлији, а и тебе заједно са нама. Седели би негде на Ибици и пијуцкали коктеле, а ако би се и посвађали то би било ко ће овај пут да плати курве. Разумеш ли ти Мачак, да је Вукајлија, бре, Ибица за сиротињу?

+1234567890

Dođoši mrze "starosedeoce".
"Starosedeoci" mrze dođoše.
Vojvođani mrze srbijance.
Srbijanci mrze vojvođane.
Kosovari mrze vojvođane.
Vojvođani mrze kosovare.
Kosovari mrze srbijance.
Srbijanci mrze kosovare.
Beograđani mrze sve van Beograda i one iz Beograda čiji deda nije iz Beograda.
Svi van Beograda mrze Beograđane.

Vec je receno. Govna.

Možda ima i buržuja, znam lika koji ima love al' nikad ne ide na more jer mu se to ne sviđa, u suštini ne ide nigde.

Stevčo smetalo
Да, могућа је кохабитација паса и мачака, али чим се појаве први знаци угрожености или задовољења основних потреба - настаје кланица. То нам је у природи. Није важна осуда, већ опстанак. Ако добро нахраниш и псе и мачке, они ће се толерисати. И ја и Цар да имамо плату по 5.000 евра болели би нас курци да се расправљамо на Вукајлији, а и тебе заједно са нама. Седели би негде на Ибици и пијуцкали коктеле, а ако би се и посвађали то би било ко ће овај пут да плати курве. Разумеш ли ти Мачак, да је Вукајлија, бре, Ибица за сиротињу?

+1234567890

Jebote, pomislio sam da je Stevčo ovo napisao i tek na kraju skapiram da je on samo podržao komentar ahahahahhah

Ја не мрзим никог, могу и Шиптару да помогнем (и већ јесам једном) ако нема злих намера

Taj već oštri nož.

Šiptari su biznismeni dobri.

Taj već oštri nož.

Izgubio se čovek, pitao kuda da ide za Prištinu....
Rasni, tebe nik definitivno opisuje...

jesu.transplatacije im ok idu.

Šiptari trebaju da ostanu na limunadi i bureku.

Чему бре више ово вређање?
Да пустимо људе на миру, није њима животни циљ да униште Србију, тачније, само би их болео курац, а то што се ми палимо за ситницу то је наша ствар.

Ми ни не примећујемо да се мрзимо сами међу собом, а не овако...

siptari vole srbiju!neke delove vise

не волиш Шешеља-страни си плаћеник и слично томе.

Ако не волиш Шешеља, не значи да си страни плаћеник. Можда си из Двери. Лолололо

Стевчо, питао бих те да ли би ти имао тако толерантан став да су ти клинца или неког рођака Шуптари разнели у Нишекспресу само зато што су Срби?

Лично немам ништа против Шипака, али колико се ја сећам, ми нисмо загазили у њихово двориште, већ они у наше. То што смо ми били будале да их пустимо, то је посебна прича. Јел ситница то што они данас раде? Зајеби толеранцију када ти се ради о глави.

GIV PIS A ČENS
by Stefče

Моју мајку су хтели Шиптари да убију јер је учествовала на ратишту...
И ако бих мрзео мрзео бих починиоца, а не читав народ!