Prijava

komad1389, jedina rvatica koju srbi vole
ostale bi samo jebali

Dobro je da se sav izdajnički talog skupio u opoziciju, da znamo ko ne valja.

Ķad pukne SDS puca i Bosna.

Грешиш домаћин је тек кад употреби митраљету. Поготово у божићној ноћи! А ножем се коље на свим меридијанима никаква специфичност за ово поднебље то није

Комад је уникат, она је биће са друге планете, она је ван домашаја наше теме и ко је дирне, има да га нема!

Komad, jesi li oženjen?

Јбг, Мачак, претпоставио сам да колоквијално подразумеваш "за руке" - лову.
Ти си неки романтичан Мачак, штета што нисам педер, одмах бих те стартовао.

Слажем се за машинку, али као, ручни рад је традиционална вредности, па ипак је митраљез нешто модернистички, тако фуј, а Лимени је просрпски конзервативац, видиш да брине за добробит срБства нам свеколиког и брани га традицијом.

Јесам ли једини који годину у њеном ницку чита као "тисућудеветстоседамдезчетири"

Skočimiš
Komad, jesi li oženjen?

nisam.....
a nisam ni udata više :)

Oćeš na piće sa mnom, dosadno mi da čitam novine u kafiću?

Тај смајли.. Ко да си једва чекала да се распустиш

hoću brt, što neću.....ja ću da ti čitam novine, tako je mnogo zanimljivije :)))

Joj, kako ružno zvuči RASPUSTIŠ, nije konj jbt

Мачак у чизмамa
Тај смајли.. Ко да си једва чекала да се распустиш

bome jesam.....al to je tako davno bilo, i da nemam sina, ne bih ni znala da sam ikad bila udata....

Komad lagano može biti keva ekipi 900.

Razočaran sam komad da se nisi falila da su srbi i skidali gaće i kačili na forumu lolo

Овако те он подсећа свакога дана на бившег. Не бих баш рекао да не би ни знала да си била удата, милсим да се одлично сећаш сваког детаља из брака и да ти није свеједно када га се сетиш а сетиш га се сваког дана

komad, kako se ono obraćaš muškim autorima koje gotiviš

mišike??