Takmičenje u pisanju strajizama (FAJNAL TAČ)

  1. Kvoejkova definicija nije sranje ako na to misliš Deki. Realno je dobra. Moj odgovor je vezan za ovo što Boh potencira da Donovo glasanje nema mnogo veze sa kvalitetima defki.

  2. U poredjenju je sa Agilnoga je golo mudo i kerov kurac

  3. Ако би требало да се одлучим између Квејкове и Агилнијеве дефиниције, без размишљања бих 5 поена дао Радјарду.

  4. To je tek druga priča

  5. ajde bre ljudi, nemojte se jediti oko takmičenja u pisanju definicija na vebsajtu duhovitog sadržaja "Vukajlija"

  6. Ако би требало да се одлучим између Квејкове и Агилнијеве дефиниције, без размишљања бих 5 поена дао Радјарду.

    Jebiga i ja sam mislio da će Otac Gavrentije imati bolje defke u finalu jer je imao dobre definicije u prva dva kruga, ali đoka. A inače mi je Radjardova bila za nijansu bolja od Agilaresove defke.

  7. Ja glasam za ljubav reskiram zbog nje.

  8. Sve što imam u životuuuuuuu....

  9. не, гласао сам тако да се ушлихтам квејку а утерам агилном? свидела ми се дефка јер има три фазона у себи... а шта ти о томе мислиш стварно није важно, као ни моји гласови, као ни то што ти мислиш да сам ја дебил јер нисам гласао исто као ти...

  10. 3 fazona?
    1 je trebala imatí. Strajizaw

  11. ladno odabrase jocketove noge hahha

  12. Pa moja ima četiri fazona. Ozb.

    EDIT: Tri i po, pardon.

  13. Agilni, on te brani, a ti mu šukn'o. Nezahvalan si.

  14. MP nije sredila revijalni deo.

  15. Ma nije šuk, a i nema šta da me brani Bohor, jer don_brate je uvek bio korektan lik. Kapiram da jedni traže što bolji strajizam, drugi što bolju definiciju, a i strajizmi mogu biti haha/a-ha/asat/banalni, svako ocenjuje ono što voli i šta mu leži.

    Ali stvarno imam četiri fazona u definiciji (po "formuli" po kojoj Kvejkova ima tri), samo to sam hteo da obznanim :)

  16. moja isto ima 4, peti visi u vazduhu

  17. Aha, a imaš li pritom i paradoks inkorporiran u definiciju? Ja da.

  18. paaaa, ako je čita žena... da.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.