Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. nemam pojma kakav je u njegovom neknjiževnom životu, ali da ti vjerujem da riječ
    to jes, nešto baš poput basare, basara je poćetkom 2000ih postao bezvezarija, valjda nakon one gočine od literature neka slatkoća ti ne ide, pa ne ide. mada to nije dobro poredjenje haha

  2. Zasto se svi toliko loze na Kosmopolitu? Moze li neko da mi dostavi njenu sliku u imbox hvala

  3. Тхе Проф
    Da li ste realni da se prepirete sa Kosmo?? Žena sasvim korektno radi posao

    Korektno je i banovanje Agilnog koji se samo nadovezao na opštepoznatu priču o Jaci, koju je juče suptilno započela, gle čuda, upravo uvažena moderatorka, tako što je Jacu lukavo izdvojila od ostatka žena (s jasnim insinuacijama).

    http://vukajlija.com/ljudski-je-prastati/725065#comment_3066670

  4. ,vidis kako je to kad te nepravedno banuju
    sad kosmopolita tebi treba reci ,,ajde nemoj plakati ovde za 2 dana,, i slicno kao sto si ti nama govorio kad te pitamo zasto ban i da ti trajno banuje dupli zato sto dolazis s njega kao sto si ti nama radio...sve se vraca,sve se placa ;)

  5. Razlika je što ste vi radili stvari zbog kojih biste sada bili i dalje u banu.

    Ups, pa i bili ste u trajnom kada sam vas poodbanjavao redom.

    EDIT: Lepo ste mi vratili ukazano poverenje :(

  6. O čemu je ovde rč?
    :D
    I čija je jaca sestra?

  7. Dejanče tvrdi da je njegova i da zato dele IP. Jaca se odrekla Dejančeta putem komentara, a pritom tvrdi da joj je Kaizen brat od slepe tetke, koju je lečila Kosmopolita (kojoj je izrazila želju da bude moderator). Kaizen se složio, ali je Čegrtaljka, inače švaler Kaizenove slepe tetke (nakon što je progledala) je kao uslov postavio da od njihovog umoda IP adrese više ne budu vidljive moderatorima, pa je sada priču za Dejančeta i Jacu danas nemoguće dokumentovati.

  8. Slažem se. Ja ću biti onaj koji će nekoga gurnuti da slučajno zbog svoje nesmotrenosti padne niz stepenice.

  9. Veliki pozdrav za Čuleta, najvećeg cara na sajtu trenutno.

  10. Znači Jaca je event. Dejanče, Dejanče je Vosovac, kako je onda uopšte došlo do nesporazuma među vas dvojicom, Agi??

    Msm, ne bi bio ni prvi ni poslednji put da neko pravi svog "ženskog" duplaka...

  11. Pa to (se) i ja pitam, matori:)

    I koja je to pobačaj priča o "teranju autorke jaca" sa sajta, at the first place?

  12. Al' ste dosadni s' tim duplim, da valjate čemu Kaizen bi vas odbanovao. Ja ne znam ko je mene odbanovao iz trajnog, al' sumnjam na njega.

  13. Nemoj da si tužna, evo napravio sam sliku o tvojoj moći, nadam se da se nećeš uvrediti mojim lošim fotošopom. Al nema veze, regalije su u pitanju, pa eto...
    http://s12.postimg.org/wfb5q5nbh/CAM00689.jpg

  14. OTVORE TEMU KOSMOPOLITINE POUKE O MOĆI
    http://s12.postimg.org/wfb5q5nbh/CAM00689.jpg
    PROMENI NASLOV TEME DA MOŽE DA ZAKLJUČA ALI NEĆE

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.