Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. Kad sam ja pricao da je jaca musko vi ste me ubedjivali da nije eto vam sad zivite sa saznanjem.da ste drkali na muskarce

  2. Ko je jaca? I na kojeg sam muškarca masturbirao? Doduše, nebitno, nisam zamišljao da je muškarac u pitanju.

  3. О космополити као о вучићу све најбоље.

    Она је за само 2 године...

  4. eto vam sad zivite sa saznanjem.da ste drkali na muskarce

    Ali, mislim da ovde nisam, jedini put kad sam drkao na muškarca to je bila šimejl bukake orgija. Ima jedan klub, ko želi adresu, šaljem mu na PVT.

  5. Post je bio upucen onima koji su drkali na jacu ali kapiram da si samo hteo da nam saopstis ovo za bukake simejl

  6. Pa usput je bilo, ali ko je jaca? Neka me neko prosvetli?

  7. Неки постерџија сумњивог међуножног порекла.

  8. Без везе... Кад год сам се ангажовао у аутоеротској активности која у машти укључује неку особу са овог сајта, знао сам бар како изгледа. Уживо или преко Фејсбука. Јаца ми је некако промакла.

  9. јаца мушки дупли за свако поштовање

  10. Jaца није мушко ако нема 30 сантима

  11. Čuo sam da Jaca jebe češće od većine Vukajlijaša.

  12. Agilni je morao da se zrtvuje da svima otvori oci

  13. Muvao je agilni godinu dana, zato mu sad tesko palo sto je jaca musko od 2 metra

  14. Ja sam stvarno mislio da je Dejančetova sestra i da me Dejanče ne bi uživo lagao o tome :(

    Nikad ne verujte čoveku čiji je nadimak Dejanče, a ne zove se Dejan.

  15. Jaca ima pišu! Jaca ima pišu! Njanjanjanjanja!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.