Prijava

Bilo bi zanimljivo kad bi se zaista organizovalo glasanje za najženu i najmuškarca Vukajlije.

KO TO ODUZIMA TITULU GLAVNOM I LEMAJI

bolje da organizujemo takmicenje u guzicama zenskim pa da vidim i one koje nisam hehe

zene dovoljno je po dve slike jedna anfas al otpozadi(ne znam jel ima strucni naziv) a jedna iz profila(po zelji je levi ili desni) i na slici iz profila da stoji datum danasnji ispisan na guzu dovoljan je dokaz to. ako ne moze da stane datum nemojte ni slati sliku jbg ko to oce da gleda

U rukama da drzite danasnje novine kao dokaz

a lemaju i nebitnu zovite ali njih dve umesto datuma nek napisu ovu moju definiciju sto pobedila na takmicenju. ako ostane mesta neki random kratez.

anfas al otpozadi

Profil perdu iliti izgubljeni profil

pa to brate direkt otpozadi

pseto jel istina za tebe i midori heheh necu da kazem sta pravi dzentlmeni ne pitaju druge o seksu xD

Za ocenivanje zena ipak mislim da trebamo nekako Gnjatica da dovedemo ovde jer, ne znam strucnijeg coveka od njega.
pozz

pezose ko jos slusa gradske price jaka stvar dadada to sam ja malo sam posrnula pa sta na sve zivo aaaaaaj muka natera

wow pseto postovao sam u temi

valde,slažem se, ja ću da skupljam glasove i da ćutim kao zalivena a i poznata sam ovde kao neko ko uopšte i nikad ne prenosi abrove

Ovdje se nesto zanimljivo desaaavaaa :D

Kosmo, ja ti šaljem svoj spisak top 10 žena Vukajlije na PVT, a ti gledaj da li ćeš nešto od toga uraditi. Doduše, skraćen je spisak, ima osoba koje se u poslednje vreme nisu pojavljivale, pa nisu ni ušle. Pa eto. I da ne napraviš temu, nek stoji zapisano negde.

Valde, stavi nadimke tih 10 žena, ja znam nadimke njih 5.