Ноло

  1. lolololo jbt melk el taj lik param parchard ili si nakacio random drugara indijca sa fba looooool

  2. Inace rspct za sve dobre komente na racun mog izgleda, dobri ste ljudi

  3. caro koliko si visok

  4. u stvari koliki vam je kurac ajde sad.

  5. Jeste, bro, dvoznamenkast kurac, važi, važi, to baš postoji.

  6. Dvoznamenkast, kakva je to rec bre

  7. Brt bukvalno kucao

    indian guy with a beard

    i okačio prvog što je delovao iole uverljivo. Dobro ispalo, desilo se posle skoro četres godina da ljudi tvrde da nisi ružan, eto i to si doživeo lololo

  8. Ali što se pecaju ljudi na simpl manipulisanje nije ni zabavno. Onaj jadan Črajfors upao u depru pokušavajući ljudima da objasni koliki su hotuli i ne vredi.

  9. Dvoznamenkast, kakva je to rec bre

    izvinite, ovih 25 odsto mojih ustaških gena zna izbiti na površinu

    Dvocifren

  10. Barone je l prošla pička s profilne megan iz dekstera ako jeste respekt, ako nije

  11. Okačiš sliku nekakvog Pandžabljana i napišeš ovo je Cara, i ljudi u fazonu woooow Cara, štos doksovo čoveka nije ti fa zon, a simpatičan mladić kad bolje pogledam nisam ga zamišljo takvog. I vi ste mi nekakva avangarda interneta lol, transfer blama sam doživeo.

  12. Jao kad uvati bumer koji se uopšte ne razume u to kako funkcioniše internet da manipuliše, kako je to samo žalosno, neuverljivo i tragikomično.

    Kažeš ukucao si indian guy with a beard i prvog što je delovao uverljivo si okačio i baš se eto slučajno palo da link sadrži onu tipičnu scontent adresu koju imaju slike sa fejsbuka. My brother in christ, no.

  13. uuu lale nas zajebale laloskom podvalom, nisam se ovako nasrdio jos od onomad, kad mi konji pobegli sa salasa, nabijem vas na kurac obojicu.

  14. kamenofil
    je li iko uzeo u obzir lalošku manipulaciju? možda melk okačio nasumičnog Steleu nekoga?

    Laloši, laloši

  15. Jedini sam ja reko da je indijac btw

  16. caro crnčugo, nije u redu psovati mater grupi ljudi ni za šta, jesi ti normalan?

  17. Nije Megan, jebac, nema rispekt za mene

  18. Pa vidi ako ovo stvarno nije cara nego neki random indian guy onda je random indian guy pokupio nase komplimente a cara ostao samo “rumunoliki čergar”

    Random indian guy - Cara 1:0

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010