Ноло

  1. nije u redu psovati mater grupi ljudi ni za šta, jesi ti normalan?

    Povlacim rec, nije bilo korektno. Al to je bio katalizator koji je odradio ostatak posla

    Bilo jace od mene jbg

  2. i baš se eto slučajno palo da link sadrži onu tipičnu scontent adresu koju imaju slike sa fejsbuka

    Nije slučajno, bacio sam je prethodno na pvt na fb i uzeo sliku koja liči da je civilna. Kurs antimanipulacijskog manevrisanja na internetu da nadješ negde i izučiš, ščuo.

  3. bacio si je na pvt brate a

    daj mi link originalne slike onda

  4. Stvarno što su pre govorili naši stari, Dunav i Sava granica inteligentnog i kulturnog sveta. Nije ni čudo što nam ide ovako, čim su se Turci razišli i vi tamo dole dobili odrešene ruke da se za nešto pitate (glasanje i izbor su civilizacijske tekovine btw), pretvorismo se u tamni vilajet.

  5. Ok i koja je poenta ove uslovno rečeno sprdnje
    Ko će se primi a ko ne? Ok i koja je poenta ove nazovi sprdnje?
    Brt..

  6. Nikakva naročita poenta, bacio sliku bzvz. Kao što sam onomad napisao da sam primio fajzaru pa se ljudi nakačili bili na to. Cara doprineo krajnje simpl reakcijom i otišao da spava, i gomila ljudi se sjatila da morališe kako nije u redu, ja to ne bi nikad itd. Posle samo pustio da to ide kako već ide, mislio da kažem bio danas, al onda opet kontam da ljudi ionako nemaju pametnija posla, pa šta fali, nek se zabavljaju. Da je Cara čoek krenuo da drami, kuka i traži ban mogli smo se zezati još jedno pet strana.

  7. Poenta je da random indijac moze da prodje kao avg srb i da na kraju ispadne ok loooooooooool

  8. Ne možete vi da trolujete vi to radite iz skroz pogrešnih pobuda na skroz pogrešan način sa skroz pogrešnim metama ne razumete vi to nisu vam se mozgovi dovoljno razvili za takav poduhvat. Niko se nije primio, apsolutno nikom ne puca kurac, da bi trolovao mora tvoju metu da interesuje to o čemu troluješ, ovako samo troluješ u prazno, ulud.

    Maaaalo si se poboljšao sa ovim i.reddit linkom, nisam očekivao da znate i za te fore ali ipak neće ti proći, ovakvi trololozi kao ja primećuju i najsitnije detalje koji razotkrivaju istinu.

  9. Poenta je da random indijac moze da prodje kao avg srb

    Pa to, ja ovakvih ljudi znam po Mačvi poprilično. Svi smo mi pomalo i gurbetsko - turski ganferi. Ovi juče pominju neke tamo vukojebine gde Turci kao nisu jebavali žene lol, kakav kopium.

  10. Društvo u kom čovek sa kapacitetima Šmoklje može da dobaci dalje od konduktera u vozu, je primer čovekoljublja i činjenice da smo, kao ljudi, prešli ogroman put od toga da opstaju samo najsposobniji do toga da svaki pojedinac, bez obzira na sve, ima jednake šanse. Samo treba biti uporan. Vulin može postane ministar, Zapata doktor, Marijana Mateus pisac, Vučela da dobije orden Svetog Save, glas Hotula vredi koliko i glas Miodraga Zeca itd. Totali može kači linkove gde oće i kakve oće. Svi ravnopravni, svi slobodni. Mi smo utopija, doduše iščašena, ali ipak utopija.

  11. Šalim se malo, da se ne naljuti moj brat Šmole na mene jer zna da ga volim stvarno. Mačak mi se muči nešto, kopni, umire od bolova a ja ne znam kako jadnom da mu pomognem sem da se molim, pa moram malo misli negde da skrenem. Da ne dodje do zabune bio i veterinar dvaput i uradio šta je mogao, ne primenjujem svoja antivakserska ubedjenja na životinji, al eto izgl. ne pomaže.

  12. Aj sad bez kenjaze, stalker pito koja je poenta, stvar se desila spontano glupa je nebitno

    Nije ni poenta na nekom trol momentu, bukv ono sto meni ok su pozitivni komentari ljudi iako su videli sliku indijca, kao i normalni komentari u fazonu budaletino jedna zasto to radis, ispoljila se solidna kolicina normalnosti sto me iskr iznenadilo i za svaku je pohvalu

  13. plot twist - ono je bombasev brat, nije nerealna spika true

  14. uuu lale nas zajebale laloskom podvalom, nisam se ovako nasrdio jos od onomad, kad mi konji pobegli sa salasa, nabijem vas na kurac obojicu

    Ne slazem se uvijek sa celtom, ali ovde da, od rijeci do rijeci

  15. Fora sa celtarom sto se i on upeco pa sad prodaje muda za bubrege

    Brat kameni ispao najmudriji

  16. ono je bombasev brat, nije nerealna spika true

    Pa nije uopšte, ovakvih njušaka po okolini Šapca moš sresti vazda. Jbt ja okačio sliku bzvz potpuno, vidim ljudi se primili odmah, mislim, jbt zar je moguće da nisu u fazonu - jeste da to je baš Cara, neki random lik sa interneta. Ono, to bi negde iole razumno ljudsko biće prvo trebalo da pomisli.

  17. nemoj doksovati ljude melkore jbt, koj ti je?

    Vintage Celt.

  18. Fora sa indijcem je kao majka sa ruznim detetom, gleda i kaze lep si sine, nece da mu se posere u fejs, ok ona njega voli i njemu je lep njen je

    Ali ja kao indijac dobijam slicnu kolicinu ljubavi i empatije. It must be love

    HVALA VUKAJLIJO

  19. Fora sa celtarom sto se i on upeco

    niko se nije upeco ni na šta nije se bilo na šta upecati bukv