
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
ovaj nole kao da nema pojma koji je rezultat nego igra dok mu ne kazu da stane
Da.Uputimo svi misli podrške našem Novaku.
gle ga jos veruje u pobedu lik
Nole ima veću podršku od Federera.
ako uzme ovaj brejk Nole, uzima i meč
ne bi se Medvedev više oporavio... one meč lopte su ga dotukle
Slažem se Jovice.
UFFFFFF.....
JEBIGA. Psihološki se umorio.
to mogu samo srbi
a jes ga zguzio, žalosno.
srki djokovic mi dodje 3000 dinara
Dešava se i najboljima.
mnogo je bio dobar Medvedev... jbg
A koga zabole tuki…
smjena generacija počela... al uzeće još koji GS
Stigle su ga godine, nema šanse da se za dan oporavi od onakvog meča u 5 setova. Ceo turnir je odigrao slabo za svoje standarde, previše vremena je bio na terenu. S druge strane momak je servirao ko mašina dva sata, i igrao skroz dobro u polju; malo ga je pritisak mučio ali uzeo je zasluženo, nema šta.
Kosovarski mentalitet mu došao do izražaja
Jebem ga usta baš
Ne može bro, viš da se vuko po terenu od prvog seta još. Nema snage čovek, igrao 5 sati više od Medvedeva prethodno, slomio se protiv Zvereva, nije mogao ovog da skine sa servisa nikako. Drago mi malo i zbog Rusa jer su svi bili protiv njega, publika se baš kretenski ponašala.
Bohore, Mišu i Rašu da vaspitaš tako da kad ti uđeš u sobu da bude kao kad Vujošević ulazi u svlačionicu Partizana. Da ti pokažu ljubav i poštovanje.
Ишамараће га Срки за ових 2 и по милиона.