Prijava

al skontaj ono, igraju Srbin i Rus u po Amerike, a Njujork u transu :D

Boli kurac nekoga u americi za to brale

"U nedelju igram kao da je POSLEDNJI MEČ U KARIJERI!" Đoković kakvog ne pamtimo

И јесте одиграо као да му је последњи у каријери, само не онако како смо ми то схватили

Можда би узео брејк у старту другог сета да га нису сјебали оном музиком, прекинут поен кад је вратио добро други сервис. Али свакако је усрано играо и до тад.

Puštali Duu Lipu na pauzi, ako to nije provokacija ne znam šta je

Sve rade da ga spotaknu

Ajde šta ste se skenjali, AU open u februaru

I Medjed u februaru ahahaha

Zar Februar nije mjesec kad se mačke jebu na svakom ćošku? Hehe

Iznad ekvatora ;)

https://www.instagram.com/p/CWRfiMOF0wi/

ako ovo ne dovede pezosa na ovu temu potvrdjujem da nista na ovom svetu nece

Sorry, this page isn't available.

Ovo kako je igrao protiv Medvedeva bukvalno mu je slao lopticu gde zamisli a Medvedeva uloga u mecu je bila da mu je vraca nazad nekako, totalna dominacija NOLE JACI NEGO IKAD IDEMOOOO

Pa pezikine prozivke su isto ko od te babe sto je navodi, i on namece neko ponasanje koje je po njemu gotivno, znaci isto trazi sto i ta baba tj da se neko ponasa kako on misli da treba da bi ga on gotivio, sto je supacki i nema razlike izmedju babe i pezosa, ali on to ne vidi.

Evo sad citam taj pezikin citat sa tvog profila i bukvalno me hladan znoj obliva od transfera blama, cuj da lize cmarove ribama na jahti pfff ako ti je to vrhunac zivota i zabave i ako bi to radio da imas pare prijatelju nadji jedno debelo uze i malo jacu gredu... Kakav seljak

Al kako bojažljivo otvara prozor i tihim glasom kao oće da viče u fazonu neko može policiju sa pozove

I uopsteno gledano, pezikin fokus na cmarove mi nedvosmisleno govori jednu istinu