Ноло

  1. Ja bih na njegovom mestu kupio firmu sta me boli kurac

  2. Nece da ima firmu. Samo teletabis.

    Nas coek

  3. Na rts-u opusteno neki narativ da Nolo sigurno dobija sutra slucaj, formalnost lolo

    Unistice ovaj narod...

  4. https://www.youtube.com/watch?v=QNUDA4kWG0Q
    Jedan od komentara:

    Let's be real - Djokavic was only cleared to enter the country (specifically the state of Victoria) because he attracts crowds and would sell tickets to the Australian Open. After months and years of repeated lockdowns the Victorian state government is hungry for revenue and the Australian Open often brings in a great amount of money. Our politicians were not expecting the level of public backlash and now they're backtracking and kicking him out and distracting everyone by making Djokavic the bad guy - which is easy because Djokavic is a known arsehole.

    This isn't about Djokavic, this is about the folly of our local politicians. Like everything and everyone else, Djokavic is a pawn in a pathetic political game. He was invited in, in blatant disregard for the restrictions our leaders have placed on us for two years, and when they didn't get the applause they were expecting they backflipped and threw him under the bus like the cowards they are.

    Once again we're an international joke because of the clowns we have making the decisions.

    Reko bi da je to to, manje više

  5. Baj d vej. Kad su prošle godine Nolo i Jeka išli u Sokobanju, pa na Rtanj da meditiraju, Jeka je ladno svratila u Emmezetu u Nišu da pogleda šta ima.

    Nekako me to baš iznenadilo, ono imaš hiljade miliona dolara a šetkaš i gledaš ugaone garniture lol.

    Al izgleda da su ipak normalni i prizemni, mora se priznati.

  6. Gledam baš kompilaciju golova "malog" Vlahovića skoro. Ogroman je hajp oko njega trenutno u evropskom fudbalu, naravno veliko je pitanje šta će biti od njega, ali transfer u veliki klub sledi.
    Ako ga krene i počne da da je po 30-40 golova u sezoni, kolje se sa Halandom i Kilijanom za Zlatnu loptu iz godine u godinu, i ostvari bar jedno polufinale s repkom na velikom turniru brzo će da potonu ta poređenja Đovaka s Teslom u zaborav.
    Change my mind

  7. Ima li neko brdo na koje se nisu peli da meditiraju?

  8. Vrv je Rtanj jedno od zadnjih gde nisu bili lol

  9. Lele izmaleriso čovek Vlahovića ni krivog ni dužnog. Posle ovakvog komentara ne gine mu neka Mitrović čempionšip karijera.

  10. ne gine mu neka Mitrović čempionšip karijera.

    *Jovic Real

  11. Ako ništa drugo, bar će im napraviti opšti cirkus tamo.

  12. ma jok, njemu je u svemu ovom najgore. politicarima, vlasti, opoziciji, tamo sve ovo (cirkus) odgovara, jer je bitno da se nesto desava, skrece paznju, dobijaju se poeni, gube se itd. a izbori za 3 meseca rekose tamo.

    u ponedeljak ce mu dati izuzece da trenira i igra dokle god je testirano negativan na koronu, dok se ne resi sudski spor za 2 meseca ili kolko vec.

  13. JOVOR I MELKOR, JBT KOJI SU TO IGRACI APOKALIPSE sa ovim nickovima

    a posto cari dosta smeta kad je neko autosovinista, da kazem da je bolje biti autosovinista nego glup ko kurac

  14. da kazem da je bolje biti autosovinista nego glup ko kurac

    + 1000

  15. Pu, pu, da ne ureknem Vlahovića:
    Dećko je cepanica, msm lako mu je da pakuje golove po Italiji, pola su penali ionako. Jbt ko još igra sa klasičnom devetkom, pogledaće ga jednom Gvardiola i nabiti ga u U23 tim.
    Eto, može tako?

  16. brzo će da potonu ta poređenja Đovaka s Teslom u zaborav.

    djovak ce u jednom trenutku da zavrsi karijeru, ali pre toga ce gubiti i izgledati slabije. igrace brat bratu bar jos 4-5 godina, ne izgleda mi kvarljivo.

    dok radi to, u trenucima slabosti ce ili da se vrati pepeu, ili da pocne da radi nesto drugo sto ce srbima da ide na kurac, posto nekako smo videli da se to desava sa novakom jelte, i polagano da pocne njegov pad u ocima srbije, pljuvanje od strane averidz srba i tako redom, jer HOW DARE YOU NOVAK da tako brukas srbiju, ti si srbija, odustao si od korena itditd

    do trenutka kad zavrsi karijeru, a to je trenutak u zivotu sportiste kad od nekog ko je navikao na slavu i konstantnu borbu postanes bukvalno nezaposljen, kad ce da krene u neke poslove investicije i influensovanja koja mozete da zamislite kakva ce biti i o cemu ce biti, na sta ce navuci gnev srbije, upravo zato sto su se svi kunuli u njega kao u najveceg srbina, a on gledaj ga, zastranio, zamadjijala ga zena, ne znam sta, ali ce otici da zivi u kaliforniji ili tako negde da se druzi sa bivsim glumcima i guruima, samo cemo ponekad da vidimo neke snimke kako siri ljubav dok je otkrio da je biseksualna zena, na sta ce bljuc komentari da budu onakvi kakvi zamisljate da ce da budu.

    prove me wrong.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.