Prijava

Да ли се маљ или чекић рачунају у хладно оружје?

Ma jok bre Laki, vode ih kao alat.

Nosenje hladnog oruzja
i blagi bol u grudima
a pesma takva
da moze da se otpeva

Este vi retardirani jebote?

Nema određene veličine, to je po starom Zakonu o oružju i municiji. Sada se gleda isključivo da li to može nanijeti povredu, može biti i 3 cm ali ako je oštro i može ubosti onda je hladno oružje.

NEMA VELIČINE! ALO! NEMA! NE POSTOJI! NEMA DLAN NADLANICA IL DA PANDUR VADI KURAC PA UPOREDI SA NOŽOM I KAE EVO OVO JE 30 CENATA

@L@ki
Да ли се маљ или чекић рачунају у хладно оружје?

Дрвена палица (где спада и бејзбол палица) и нож (где спада и кухињски нож) могу бити хладно оружје у смислу члана 2. став 2. тачка 7. Закона о оружју и муницији, као и остали предмети, уколико се у првостепеном поступку утврди да су били намењени за напад.

значи апсолутно све

Skočimiš opet
OBYASHNJAWA
B
Y
A
S
H
N
J
A
W
A

A jel mora u frižideru da se drži? ahahahahah

Ok, odoh da spavam

Pa ako lepiš nekog čekićom koji nosiš s namjerom da nakog izudaraš automacki postane, do tad nije, jebem ga. Ako ti se nađe pri ruci kad krene čoek da te bije onda su drugi pravni instituti na snazi :D

Actually ,
frižider je jedan od prvih mesta koje policija gleda kada pretražuje stan za bilo šta.

ja ti kaem skočko, možeš biti slobodan jovanović lično, svako će i dalje da fura svoju priču

ZAKON GOWNO. JEBEM VAM MAJKU SVIMA, U PAKETU SA UVLAKACKIM KVAZIORGANIZACIJAMA TIPA "NAOS".
Sadasnji zakon o oruzju pisao poluhrvat po nalogu nemacke a mi odobrili i usvojili, o daa, lude zene razvedene, gejovi i metroseksualci pozdravljaju, Vesna Djurdevic upisava gace, sada smo bezbedni, a hrvatima stigle pancerhaubice i 16 Kiowa Warriora, ti razoruzavaj hapsi za nozic, MORE MARS U PIZDU MATERINU, kad zaprdi i kad budete dosli da molite ko picke, e aj mobilizacija, da vam slucajno ne pogine neki vas dragoceni pukovnicic skolovan u londonu, , EVO VAM KURAC!!! Evo vam ovi sto lepo umeju da sloze boje, nek rasire guzove oni su vasa buducnost majkevamgasteram u picku! Zovite razvedene lujke sa dva prezimena, sto im je pripao stan posle razvoda da se u njemu nesmetano jebu sa detetom u ormaru, nek pisaju po panzerhaubitze, da ako zardja...

meni je najveći strah da se obistini 40% stvari o kojima torazulu piše zadnjih godinu dana, bez zajebancije

Realno ako su nas Hrvati zadnja dva puta oduvali i bez zajebanih haubica, koji će nam kurac oružje, svejedno će nas razbiti, ovako se bar donekle smanjuje međusobno tamanjenje po Srbiji

pa sta ce ti noz, to sigurno nece da ti pomogne.na zapadu se osudjuje za noz kao za pistolj.msm sta ce koji kurac coveku noz

čitao sam na forumu da su hrvati zadnji put od oružja imali radio odašiljač i kanal na televiziji, zna stec bolje od mene, pa nek napiše

imao je rupe od FM signala na ladi

recimo da nasječem pršutu kad se zaustavim pored puta

@Car

To je taj prkosni mentalitet!!!

dobar dugi post torazulu
posudio bih ti nož da nasječeš slaninice