Prijava

Makaronac, samo ako je ostren za levaka.

Predeo slikan čajem :D

Meni su pre 5 godina našli šipku u kolima, 80 santimetara niklovanu i sad ja na sudu dajem izjavu reko da me jebe alnaser na kolima i da moram da čuknem da bi ukovčao i oslobode me. Najozbiljnije

ako neko hoce da nosi noz onda bolje da ponese i jabuku da ima pokrice ali ako nozem izvrsi krivicno delo onda mu se dodaje valjda dve god za nosenje hladnog oruzija ne znam tacno davno sam robijao zbog toga(skecerica)

bohor, pa kad su bolidi ja bi te osudio na godinu dana min, mozes ti i letvicom da cukas u anlaser

Hahaha, bravo... Nosio je duvankesu od jarecih muda punu lula, i sesir pun briga...

Mada, meni se trenutno u glavi mota ono kako je osetio da mu pljuvacka menja ukus i postao svestan da neka vina kusa zadnji put...

pa i sa tiganjom možeš ubiti čovjeka
eto držite tiganje u autu
neće vam murija ništa

imaju oni oštri tiganji za palacinke
oštri ko đavo

bezanje je najbolja odbrana, borba se primenjuje tek kad covek nema kud.

Evo jbg
http://imgur.com/i5o6SCI.jpg
Imao sam i rešenje negde oslobođen al nzm sad

jel ova fotka sa Z2, odlična fotka

našli šipku u kolima, 80 santimetara niklovanu

znam lika čiji ćale tepa svom tetejcu "Nikola"

zato što je niklovan xD

Slikano Nokiom 6300 eventualno Samsungom D900 2008

Mene osjudili za glasno slusanje muzike ja dosao kod sudca reko nemoj brate imam decu ovo ono pitam na kraju imas li ti aparat za merenje toga i pusti me
Reko koliko je gornje ogranicenje propisano zakonom on ne bi ti znao reci ja ok i tu se raskrstimo posle smo se smejali tome

Ovo si sad dopisao hemijskom priznaj

meni kad su dosli panduri zbog glasne muzike ja im reko da idu u kompaniju panasonik pa neka rasprave sa njima zasto prave mini linije koje proizvode toliko jak zvuk.ja samo koristim ono sto sam kupio.onaj pandur kaze, ma znam ja sve to ali nemoj zbog komsinice, ja reko da me zabole za tu babu i zalupim mu vrata od tad mi vise nisu dolazili

Ako nosite tiganj u kolima, morate imati bar koje jaje uz to da biste mu zamaskirali pravu namenu. Šta će tiganj bez jaja?

Jebote bog najvazniju stvar sam izostavio,muzika u autu glasna
Devojka zapravo nije imala ruku xdd

dozvoljeno je nosenje hladnog oruzija do odredjene velicine...mozes nositi leptir mali,ali ne bas kuhinski nozh juneci onaj sto podseca na one otomanske macheve junece,samo manji naravno

mozes i sekiru ali ono,da bude jasno da ides u sumu da seces drvo fazon,ne bas kod sebe u jaketi xd