Prijava

Пар 2:
Циклон

Пар 3:
Никтов

Пар 4:
-

Пар 5:
Агилни

Пар 6:
Гонзо

Пар 7:
Тхе Форестер

Пар 8:
Дон_брате

Ajde da odradim ovo ko čovek kad sam već u stanju večeras.

PAR 2:
CIKLON

PAR 3:
JOCKO

PAR 4:
CRVENI BARON

PAR 5:
AGILNI

PAR 6:
NE ZNA SE KO JE JADNIJI OD OVE DVOJICE

PAR 7:
THE FORESTER

PAR 8:
PROF

Јоцко - због пеглане
Барон - више је сленгастичан од вулфа
Агилни - због сукњице (ко зна шта би помислио неко ко први пут чита ово лоло)
Гонзо - више су ми легли наслови
Форестер - због брзе мушеме
Проф - због мега лекса

Пар 2:
Циклон

Пар 3:
Никтов

Пар 4:
Црвени барон

Пар 5:
Агилни

Пар 6:
Гонзо

Пар 7:
Тхе Форестер

Пар 8:
Дон_брате

Мислио сам да сачекам да се отрезним али до тада гласање може и да се заврши тако да последња демократска (џДД) општина престонице јеб'о јој пас матер каже овако:

Пар 2: Циклон - дефка за Ренесансу је превагнула;

Пар 3: Јоцко - Прљавштина је чисто бахаћење, подсећа на Глибана када би Глибан ишао на тренс журке, осим ако заиста не иде на тренс журке, онда нема везе;

Пар 4: Ц. Барон - Филозофирало се нашироко са обе стране и то је ок али Барон има употребљивије изразе;

Пар 5: Агилни - Иако волим да се просеравам на латинском и збуњујем тиме људе дајем Агилном пролаз због употребљивости израза и између осталог зато што је спортски сленг за оваква такмичења чист зицер хехе https://i.ytimg.com/vi/slcg-7T8kd0/hqdefault.jpg;

Пар 6: Крле - Обојица се баве терминологијом везаном за педерлук што је својеврсни изазов али је Крле ту био суптилнији са приде новим изразом. Гонзо је своју награду ионако добио, вратиће се још јачи за којих годину дана лоло;

Пар 8: Проф - Није што је брат по Тхеу него зато што је ренесансни урадак убедљивији и може се у више облика користити у слободном говору ("види га овај МегаЛекс" и сл.).

Ето тако, одличан круг, одох по киселу.

Par 3: Niktov zvizdi
Jocko je odradio odličan posao, pogotovo kod redefinisanja, dok je NZ bio bolji kod friškog izraza. To je i prevagnulo

Par 4: Gray Wolf
Crveni baron bi, da je ovo takmičenje u pisanju krateža, bio nenadjebiv. Njegova Bez filtera defka da se odabere jednog dana. GW je bolje odradio posao kod "glavne" defke.

Par 5: Agilni
Plastični zet nije bio na visini zadatka kao u prethodnom krugu.

Par 6: Krle 96
Gonzo je bio bolji za nijansu kod glavne defke, ali je kod sekundarne odradio posao radi reda.

Par 7: The Forester
Oba autora su bila na nivou zadatka, ali je J_P bio slabiji kod "Kikinde".

Par 8: Don BrateVrlo lako je glas mogao otiću The Profu, ali je DB bio za frtalj lucidniji kod redefinisanja.*

Njegova Bez filtera defka da se odabere jednog dana.

+1

Par 2:

Ciklon
---------------------
Par 3:

Jocko
---------------------
Par 4:
Crveni Baron
---------------------
Par 5:

Evo, ja ovako upečatljiv poraz nisam uopšte mogao da zamislim, pa ja ne mogu...
---------------------
Par 6:

Krle96
----------------------
Par 7:

Txe Forester
----------------------
Par 8:

Txe Prof

Пар 2 - Циклон

Пар 3 - јоцко

Пар 4 - Црвени барон

Пар 5 - Агилни

Пар 6 - Крле96

Пар 7 - Тхе Форестер

Пар 8 - /

Par 2: Ciklon
Keops opasan rival al' kreativnost napisanog Oka sauronovog i blentovača (koja je doduše mogla kao i moja peglana da se drugačije definiše) presudili.

Par 3: ( . Y . ) - sise

Par 4: GrayWolf
Ovde takođe nijanse odlučile, i stil pisanja. Jedan imao promašaj definisao ono što nije moralo a drugi definisao bzvz izraz.

Par 5: Agilni
Zet neugodan rival, irumarac kreativan a kamikaza ima dobar primer al' sve kao komplet nedovoljno. Agi sašio.

Par 6: Krle96
Krle prolazi zahvaljujući neuspešnosti Muje. A Gonzo nije mogao da se posveti maksimalno zbog dešavanja u ril lajfu :)

Par 7: Txe Forester
Ovde je Forester bio bolji. Ovlaš vrvi od potencijala al' forester je obe majstorski odradio.

Par 8: Txe Prof
Teška grupa za odlučiti. Donove obe definicije kvalitetne, i nijanse su odlučivale, detalji.

Par 2 Ciklon
Par 4 Baron
Par 5 Agilni
Par 6 Krle
Par 7 Jebač
Par 8 Prof

Пар 2:
Циклон

Пар 3:
Никтов

Пар 4:
Црвени барон

Пар 5:
Агилни

Пар 6:
Гонзо

Пар 7:
Тхе Форестер

Пар 8:
Дон_брате

Boh, el su Dekijeve guzne dlake isto kovrdžave ko one na kosi ili...?:)

Opet svima plusevi, bas dobro kolo, neodlucan sam bio za vecinu
No, jel se Kvejk javio, sta bi?

Ciklon
Jocko
Baron
Agilni
Krle
Forester
Prof

Profe, je l te neglasanje za tebe boli ko crnačka kurčina od 23,7 cm u dupe? :-D

Hahahah, ne matori, da l si realan da to pomisliš, nego si prekopirao dekyev post blama bez a da obojica probabli niste ni pročitali defke, što je naravno sasvim ok:)

To uopšte nije ok da neko uradi jbg
Vidim sada tvoj pristup takmičenju
Puno si rekao

To što Box ne ostavlja komentare da bi batice znale kome uzajamno plus da daju to je druga stvara, em nije 2011 em sam ja preveliki gospodin za to

Jako je bitno to što si glasao a nisi čitao tj što ti je to ok