Prijava

A dobro eto, covek se istripovao za to, ja revcjednu nisam rekao za tog lika, nego sam poistovetio bolju i njega jer se ovaj isro da se zove djorddje...
Verovatno je stvorio opsesiju u glavi za to, kao zli vukajlijasi vredjaju jadnog koprivicu bla bla
Ne kontam sto ljudi ne veruju da ima okp, opsesvne misli su veliki deo tog poremecaja. Pa 4 dana covek pise identicne postove kako mi je majka kurva, i na cetu i u pvt, svako drugi bi ubrzo shvatio da se ne primam na te gluposti

Ne znate vi ko je djotdje koprivica a bogami ni bole mikrofon!

najluđe je što je sad bruce otvorio temu i sad će svi da kažu eee ako je rekao da mu smeta nećemo ga više zvati čika bulja

Pa vidis da sam ja jedini to rekao haha

da, uviđavan si vrlo

Uuuuuu pa vi ste se baš raspričali XD

Ne kontam sto ljudi ne veruju da ima okp, opsesvne misli su veliki deo tog poremecaja. Pa 4 dana covek pise identicne postove kako mi je majka kurva, i na cetu i u pvt, svako drugi bi ubrzo shvatio da se ne primam na te gluposti

Нико није рекао да не верује, него да је ОЦД генерално буља и да само скривањем од тих ствари можеш да доведеш до тог степена да ти смета за нормално функционисање.
Кул је када свееш на неке ситне ритуале, а скоро свака особа има неке ритуале, а они су последица тог некадашњег почетка ОЦДа.

Svako jutro prvo sto radim godinama pijem kafu, palim cigaru i citam (gledam) vesti. Da li sam ja bolestan?

Ja mislim da ovaj zabije glavu u wc solju kad se isere i pomirise.

Hahahah koliko je jače od njega ovo

čika bulja hahahah

baja probao da proda trol priču, al problem je što je OCD jedini poremećaj za koji je čuo, pa nije uspeo da napravi ubedljivu priču

sreća pa je čuo za OCD, moglo je da se desi da dođe na forum i napiše "ljudi, ja penim na čika bulja prozivke jer imam zauške"

da zaključam sad kad radjard objasnio?

Ma trebala si odavno

Ili neka stoji nek sprdaju budalu

dajmo čiki pravo oda odgovori na sve ovo
i reme, sigurno niej tako jednostavno kao što ti postavljaš stvari. znam lika koji se bori sa tim sranjem čitav život. sigurno ima različitih stepena nivoa dijagnoza trta mrta al ga brate ti pretera, svedeš na svakodnevni ritual i do jaja ti je, šta.
ne verujem da je lik istrolovao, nek ispadnem glup sto puta.
boljo reci šta imaš i beži s vuke
svetlana

Ја сам изнио појединости мога поремећаја, нико вас не тјера да вјерујете у било шта од наведеног. Моја болест је само мој проблем и разумјећу ако су људи које сам вријеђао идаље љути на мене.

Захтијевам бан до 8.1. '18. Тад ћу напунити 18 година. Ако ми то учините имаћу довољно времена да размислим о свему. Да се изборим са ОКПом и научим неке битне ствари. А ако не хтједнете да ме банујете, исти курац! Можда некад налетим да се истресем над некоме па добијем трајни бан.

Ћао здраво.