Prijava

Uf ovo je bilo baš strajakgovski

Smetalon

Lik koji smara u pičku materinu i misli za sebe da je pametan jer zna da vadi koren iz broja 16 a onda ga usereš u tabliću i pokupiš ceo talon u svakoj ruci

Štimcovati

Napraviti neko veliko sranje niotkuda u marfijevskom fazonu i zasrati sav prethodni rad

Marjanovićevati

Hajpovati večerašnji izlazak u grad i zvati 15 ortaka a onda pola sata pred isti ispaliti najstrašnije i ostati kući igrati majnkrafta

dzanki sto ovako svaki 10 dan ulazis na vukajliju proredjeno

Neam pojma, interesantnije mi ovako

Smetalon

Lik koji smara u pičku materinu i misli za sebe da je pametan jer zna da vadi koren iz broja 16 a onda ga usereš u tabliću i pokupiš ceo talon u svakoj ruci

neće da može, dobar sam ti ja u tabliću ;)

saleđorđevisati

posvetiti se samo jednom poslu i biti preveliki smarač, i tući ženu kad ti ekipa izgubi

štimcovati vol. 2

biti toliko glup da ti trener kaže da te je majkl džordan menšnovao na tviteru kako bi blenuo u telefon celu tekmu i ne ulazio u igru više što je odlično za kvalitet ekipe

šarencovati

biti rigidan lik od 2,30m koji i na slavi smara o košarci i u svaku foru ubaci referencu za basket, endemična vrsta ljudi inače u srbiji, prepoznatljiva po tome što ne pegla sebi u usta čak štavše sa uživanjem gleda tekmu virtus bolonja - ređiana na sport klubu 9

e,dzanki,kad bi se potukli ti i dzela,ko bi pobedio?

Dzela je mrtav brt, zar ti nije rekao trosharinac

absolutnih sto
skrpiti 100 šatova vodke
asaaa jesam mađija

dobar dobar, samo tako nastavi

baltičko more

beskonačne količne voddke na kućnoj žurkici

tajrelvelikovati

imati najjaču ribu na svetu