Prijava

Hej kuče pa labokvni zoro.

ps je vrv u pravu

Puki je u pitanju ps pobedio

Brt pa riba ima plafon 16, ok je imati tremu u tim godinama. Zato ide izokola. Jebaćeš Borise samo ne slušaj ove smećare ovde.

Ahah pa oko čega se ja drkam. Dvoje klinaca koji djumle imaju 34 ne umeju da se spare i sad mi tu ko neke babasere analiziramo situaciju i delimo savete. Boli me kurac

Levica i desnica nisu devojke. Tri korne nisu penal.

Ахахахахахахаха! Јеботе, колико добар коментар!

Hahahahaha cekaj stani
Imao sam dve devojke ali nisam brojao
Ahhahahahahahahahaha

Није бројао појединачне ангажмане са сваком од те две.
Борисе, можда си јој деловао као породично - проблематичан, генетски изазван, такорећи даун,

Jel igra neko fortnajt i ako igra jel ga jebe trenutno wasd secka majku mu jebem da znam dal sam jedini

Idi mi na kurac baš podosta

Nemere se igrati uopšte

mozda imas procesor slab pa ti unosi cpu lag pa ti je odziv preslab ili ping mada verujem da si proverio za ping

Kashof, ne uzimaj nikakav savet od bolesnog manijaka

Način na koji treba da priđeš ženi je taj da misli da ti je seks sa njom poslednja stvar na umu. Prva tri-četri meseca treba da se predstavljaš kao da si od kamena i da te ništa ne zanima. Već posle tog nekog prvog perioda kreće da joj pada maska, tako da tada sebi možeš da dozvoliš da joj prodaš spiku kako si ti jedna neshvaćena duša i generalno da joj otvoriš tu neku nežniju stranu, tačnije da se pretvaraš da joj otvaraš tu nežniju stranu jer ako je stvarno imaš onda si pičkica i do tog trećeg meseca ne bi ni stigao. Tada kreće da se oseća posebno jer je prva koja te shvata i razume.

Brt nedelju dana igram već bez bagova savršeno sve, net proveravao radi savršeno ostale igrice rade savršeno samo ovaj kancer odjednom počeo da baguje, a nisu apdejtovali ništa

probaj klin instal da uradis ne igram fortnite pa mi nije poznato do cega bi moglo da bude

I Skočko bi pošao ciganu za savet kad se pogubi, šta mu zameraš

Radi sad razjebani su im serveri možda bili
Tnx svejedno