Prijava

PORUKA SE NE PUŠTA MOŽEŠ DETE PUSTITI DA PADNE A PORUKA SE POŠALJE

http://vukajlija.com/forum/teme/70737-problem?strana=5#post_3556011

ocigledno si je jako smorio na zurci(da je ista seksualno imala prema tebi zaboravila bi na porodicne probleme na kratko jer zato je vrv i dosla na zurku) i bacao si sranje spike kao sto ih ovde bacas a sa porukom koju je ona procitala ovako:

,,zasto se nisi pretvarala da sam ti zanimljiv?,,

apsolutno si ubio i unapredio se na veci nivo smaraca

Pa dobro možda je to malo bilo i do mene, ali nisam se ponašao nikako drugačije kako se i inače ponašam. A do sada je uvek prolazilo. Ne znam, možda si i u pravu. Možda joj se jednostavno nisam svideo te večeri. Što sa jedne strane razumem, a sa druge ne.

Očigledno nula, jebem ga usta nakazna. Pišam te po gujci ništa ne znaš o ženama

Imao sam do sada sa svojih 18 dve devojke. Samo njih sam jebao. Ali nisam brojao. Nisam preiskusan, ali bez obzira na to uspevao sam da smuvam manje više svaku koju sam želeo.

U prvo postu kaže "navodno joj se sviđam".."pozdravila me preko drugova".."imam je na fejsu ali nismo pričali"

Pa ti joj se ne sviđaš.

A sa ovom temom si potvrdio da ćeš ostati devac do kraja života.

Osim ako te Labavko ne izvede u grad da držiš neku dok je on siluje.

NIKAD ALI NIKAD NECES JEBATI

Pa zašto me onda pozdravlja ako joj se ne sviđam? Videla me je i svideo sam joj se.
I dopisivali smo se, ali kratko. Prema tome, ona je kriva što me ložila. Ko je labavko, šta pričaš?

Rekla riba "aj gložim ovog majmuna malo hahhahahah" ti se primio a ona u fazonu "hahahahahaha cekaj stani debilu"

Imao sam do sada sa svojih 18 dve devojke. Samo njih sam jebao. Ali nisam brojao. Nisam preiskusan, ali bez obzira na to uspevao sam da smuvam manje više svaku koju sam želeo.

Levica i desnica nisu devojke. Tri korne nisu penal.

Samo njih sam jebao. Ali nisam brojao.

Hm

Prava glamolomka

možda je mislio pojedinačno koliko puta, jebo samo dve al obe po petnaest puta.

Koliko si jebao?
-Nekih tries do sad otprilike

bombas
Jedi govna

Najrealnija spika ovde

Hej pa pukni zoro

Jesam pobijedio?