Prijava

Ja nemam pojma ni pravila ovog govneta. Tj. Mrzelo me da se angažujem, tim npravio iz sprdnje, uglavnom sam tragičan mada sada ojebo. 131.nesto, ne znam napamet.

Teodosić, Jović, Radulja, Jokić, Kalina, Bogdan, Klay Tompson, Jordan, Rudi i Claver. Dve izmene mi samo popunjavaju mesto, nemam pojma koga sam munuo tu.

Је л' имао неко петорицу у минусу?
http://image.prntscr.com/image/5de8a7e74c3241f6a881e5a3448d02bb.png

Коначно сам изгубио вољу, ево тек се сад сетио да је требало да направим измене, тако да ми је ово тим и за финале! Ваљда ћу се спасити релегације.

Значи Рубио + Carmelo Kyam Anthony + Грин + Казинс + Богут = -14

Hahaahapa ja jebem duku i iz off-a

Pseto đe ti je gasol hahahah

Da li sam prodao inglsa, ljulja i jovića da uzmem bogdana - jesam.

Samo da drkka i pseto podbace, i dovoljno za ovaj fantazi.

ко има недовића ја имам

Јесам задњи? Мрзи ме да улазим да видим.

псето и дркка, како је тамо на 9. и 11. месту? јесте ли задовољни макар што сте у горњој половини табеле? хоћете ли воде мало, да прогутате ту прашинчину иза мене лакше? пошто сам вас курцем већ надуо, да вам не нудим да се тиме припомогнете, хехех.

има ли зиме на -27 и -44? ви у сјеницу отишли, уместо фантази да играте џДДДДДД

капирам да су ми гасол и казинс донели онолико колико сте имали у овом колу.

позз до ЕЛ фантазија, ово вам је загревање само.

едит: мада ми је бедно што је миша23 завршио испред мене, али макар није први, попео би се на главу годину дана.

Zeussik i Mutombo55 pozzzzz

Ovo je Pfcabarino fantazi leto, svaka čast. Čestitke i za Šomija i Azinanika ko god on bio.

Coa jedan respektabilan rezultat, konačno je sazreo kao fantazer, no moraću da ga sputam odmah na EL fantaziju da ne poleti mnogo.

Izijem i Laki lepa iznenađenja, Izijem pre svega jer nije kao dosad namerno pravio očajne timove lolo

Mlatoniju hvala za neku vrstu utehe, i najboljima se dešava, je l' tako - tako je.

Tačno sam znao da će da mi se osveti to što nemam Gasola i što furam tu neku andergraund postavu sa Rejesom na poziciji centra. Pastuvi u sopstvenoj prašini podavili su se.
Bravo kragujevac, bio si na bod zaostatka pre ovog kola i već posle utakmice za treće mesto sam znao da mi zbog Gasola nema pomoći.
A evo i pseto dočekao da u jednom košarkaškom fantaziju bude ispred mene, laj sad ajde, zaslužio si :)
Čestitke pobedniku i osvajačima medalja.

Konačna tabela nalazi se u prvom postu.

S obzirom da sam zaboravio da pre četvrtfinala izbacim Markinjosa i Nene Ilarija, sebe smatram moralnim pobednikom. Mada, cilj je ispunjen - biti ispred najvećeg košarkaškog fantazi protivnika i nubare Aleksandrakg i imati preko 200 poena više od dživdžana. Sada sledi evroligin fantazi i tu očekujem da uzmem ono što mi pripada. O/

bližim se odluci da igram sledeći fantazi

sećam se kad smo igrali fantazi za svetsko u južnoj africi ja imao nacistički tim sa belcima samo al mrtav ozbiljan, bože me sačuvaj koja sam lobanjetina bio. Najjače je što sam bio dobar, bila su dva sajta, na jednom sam bio u sredini, a na fifinom sam bio u finalu sa Dvajtom

ko je pfcbara? Laki?