Prijava

ne, ti si valjda otac lazar

aha, vidim listu sad, pfcbara je pfcbara

mlata i stevan među zadnjima? lol kako se to desilo

Duga sezona i borbe na dva fronta uzele danak

ja da sam napravio izmenu barem pred finale, gde bi mi bio kraj

bobanovi surogati dogodine prvi

Стеван
Ovo je Pfcabarino fantazi leto, svaka čast. Čestitke i za Šomija i Azinanika ko god on bio.

Nemoj da se vredjamo sad, kad smo vas ostavili u prasini.

Druga titula ovog leta u dva različita sporta... Što bi rekao predsednik Košarkaškog saveza SAD Džeri Kolanđelo: Saberite se i stignite me. Ali, da ne likujem previše, da se ne zameram bogovima fantazija, kako je počela sezona u premijer ligi, trebaće mi njihova pomoć. Doduše, obzirom da već treću sezonu počinjem sa Konorom Vikamom u špicu u nadi da će konačno da eksplodira, možda i ne zaslužujem da me pogledaju.
Pozdrav svima, čestitke drugo i trećeplasiranom. I ne zaboravite u košarci vam je najvažniji izbačaj.

Извињавам се, Мореле, сетио сам се касније да видим списак, а није ми се дало да се улогујем и допуним пост.

У кошарци је најважније да тренер пуно ротира.

Честитао бих пфцабари на освојеном првом мјесту, као и његовим пратиоцима уз констатацију да је било изузетно узбудљиво такмичење.

Поздрав и осталим учесницима до неког сљедећег такмичења.

Извињавам се, Мореле, сетио сам се касније да видим списак, а није ми се дало да се улогујем и допуним пост.

Opusteno, cujemo se za dve godine :)

Da, zaboravih, čestitke pobedniku pfcbari, kao i Shomy-ju dvajestrojci i Maksimilijanu Morelu na drugom i trećem mestu, vaše srebro i bronza sijaju kao zlato! Ja sam imao izuzetno loše četvrtfinale sa 40 poena hahaha, ostala kola su bila ok, ali od toga se teško oporavlja. Vidimo se na nekom sledećem fantaziju.

A jeste, samo se četvrtom mestu ne čestita, šta sam ja, neki trećerazredni delavedova?! A ni u top10 nisam bio pred finale.

Videćemo se u EL fantaziju, neka neka.

Samo još pseto noob da se javi pa da se obustavi ova tema komotno.

Čestitke @aleksandarkg na četvrtom mestu posle dugog lutanja na sredini tabele među nubovima.

Da sam samo malo više rotirao...

Bezi coa u kurac bio sam na moru nisam nista menjao zadnja 3 kola do tad si mogao samo za kurac da me povuces