OI Rio 2016

  1. Wow nisam znao jedan izraz..

    A ti ako stvarno nisi razumeo pravila brt..

  2. sale previše se ložiš. šta ti je
    opusti se jbt, forum je

  3. Imas problema makaronac?
    Ajde bezi brt sta oces sad ti koj kurac

  4. Wow nisam znao jedan izraz..

    A ti ako stvarno nisi razumeo pravila brt..

    немој да се љутиш, јбг. али би била баш баш добра фора да је било тако. очекујем да се поправиш у финалу кајака.

  5. Makaronac ima gif za svaku priliku :)

  6. Makaronac je stari gif skecer

  7. Brate mili koliko snage treba za kajak ovaj jebeni poginuse ljudi

  8. zasto je stefanek onoliko zdepast? ne znam jel u rvanju prednost duge noge ili kratke?

    kajakasi ko bizoni jebem ti seme....a ova nasa tijana nema sanse sledecu borbu protiv najbolje svetske tekvandoiskinje do 49kg iz kine, previse pickasto se bori

  9. Зашто је здепаст не знам лоло ал то је погодна грађа за рвање.

  10. zajebana sledece protivnica u tekvondou.

  11. https://www.youtube.com/watch?v=GVdOB4nA7eI

    ehh kad se setim te 2004e kako sam se budio u 3 ujutro da gledam i bodrim najlepsu sportiskinju svih vremena

  12. наша бије углаву

  13. Prvi put sam gledao tekvondo i mogu samo da kazem da ja gluplji sport u zivotu nisam video.Ali opet svaka cast docice ova do finala.

  14. ех брт, немој претеривати

  15. ubo si loš momenat da gledaš tekvondo, svi mečevi su bili krcati kančungovima

  16. Ona krosanka što je skakala bez motke je lepa jako bila drkao sam na nju baš dosta liči na moju sestru

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.