Prijava

E ozb sada, nemoj to da radis jer nema potrebe...takmicenje je za sada do jaja i iako su neki sumnjali u izbor teme ima nekih 5 vrh radova sto je skoro 20% a tek ce biti sprdnje i iako deluje neozbiljno sve ce biti na visokom nivou a ziri je potkovaniji od svih ostalih na bilo kom takmicenju. Eto, ne zameri ako je bilo sta xd

stevči je ukinuto da postuje na forumu, zato je izbačen.
mordos ništa nije uradio i ti eliminišeš. pa profova si škola definitivno, tako je on na pola takmičenja uvodio pravila neka

9 piva pola desetog piva onda pljujem šlajm

Ps, mogu ja nešto da pitam, al ozbiljno da mi odgovoriš?

Druga.polovina onda.budem haaaaj hahah ajsni carina.kapiramo se

Pa sad je stvarno izbacen nemoj da me jebes ovde

E stevci je ukinuto jer ste ispali pavijani(dal ti dal boh dal bilo ko) i sad kao njemu zabranjeno zabrenjeno mu je kurac moj stevco je vracen u takmicenje ima i definiciju poslo mi je u pvt izdrkavaj se ti na nekom drugom evo labokv ili tilmo debili

*a je umesto "e"' na pocetku posta

Mozes fmn brt sta god zelis da me pitas sta pitas gluposti

Stevčo se ne takmiči boli me kurac za tvoje jebanje s kosmopolitom ne budi paljevina da l si realan

Da sutra objasniš (ako te mrzi sad) kako se kombinuju ovi što prođu dalje, ništa mi nije jasno, ne pratim sport i ne kontam to kako ide?

mili ja se ne jebem s njom vis da se lozi od pocetka ovog sranja da nesto kenja i prigovara te mlada partizanka da mi objasni kako ide, te tabelice kako se prave, te nece takmicenje biti brzo gotovo, te profova skola...dolazi tu ispravlja mi postove, sta ima ona da ispravlja moje postove jel ja ne znam sta pricam? ti si u fazonu da tolerises njene klimaktericne ispade i ono ok brt tvoja stvar znas da me ne zanima ono sto me se ne tice ali isto tako znas da mi puca kurac da cutim dok tu neko razvlaci klicu jer eto aj tripujemo da je neki autoritet ovde

kosmopolito popusis mi jaje kilavo jebem te u usta skrbava ne znam nista o tebi pa ne znam sta bi te najvise uvredilo ali ti znas sta je to pa zamisli da sam ti to rekao ili uradio opaaa

Da sutra objasniš (ako te mrzi sad) kako se kombinuju ovi što prođu dalje, ništa mi nije jasno, ne pratim sport i ne kontam to kako ide?

fmn pile moje malo evo otprilike ovako

A1 : C2 ili D3
B1 : C3 ili D2
C1 : A1 ili B2
D1 : A2 ili B3

znaci prvo se igraju dueli drugoplasiranih i treceplasiranih kao razigravanje pa se onda pobednici sastaju sa prvoplasiranima koji eto imaju tu povlasticu da prolaze direktno u cetvrtfinale. posle ovoga se normalno sastaju pobednici u polufinalu to ti je valjda jasno

Pseto podseca na onu decu debilčiće koju svi sutiraju, a onda mu jednom godisnje dodju na rodjendan iz sazaljenja a on pocne onako retardirano da im se kurci i tera da ga mole za tortu.

Pseto, cije je ovo takmicenje?

Hahaha ne brt koliko si naporan
Ovo ti je jedino takmičenje gde prolaziš jer imaš bolje govno od dona ikao bi te 2/3 žirija na smrt šutiralo u bubrege martinkama/opancima/najkama

Zato se i kurčim, u sledećem krugu ide šlihtanje. Sve je ovo isplanirano. Xd

Ja sam u najkama cisto da se zna

Saće Coa da te tera da praviš video da to i dokažeš.

jer žili odlučijo