Prijava

Код мене 6 у групи а остале по 4-5? Цццц

Rezultati

Grupa A:

1. Nitkovzvizdi
2. Mordos
3. Hajlender

Grupa B:

1. Bombas
2. Fender
3. Raconi

Grupa V:

1. Izijem flips
2. Cegi
3. Kolfild

Grupa G:

1. Kurajber
2. Glavni
3. Tilmo slepac

Cegi jebiga tako se namstilo, vasa grupa nije imala sportske srece...

Da pojedem nesto pa cu izbaciti kostur a temu dobijate kad se nas trojica dogovorimo

'начи, ја у 1/8 против Тилма слепца?

Valjda brt, ako sam tako napisao onda da

Шалим се мало, немој узрујан бити

Cekaj mene nisam nista napisao

Nisam uzrujan brt nego sam sa fona pa ne mogu da gledam ono sto sam napisao, mislio sam da si ti video pa zato kazem no hard filings

Bane debeli tema je da nam sisas jaja ok?

Aj ne seri nego daj temu.

Ne za debelog nego za nas.

Naslov? Bolje fazon neka je tema pa neka piše ko šta hoće recimo pod šatrom, svadbe, ispraćaji, momačke večeri, vašari i to

Evo deku je rekao svoje, tema je tu i tamo slobodna, rokajte nesto u vezi sa opstenarodnim veseljima. Naslov koji hocete, mozete i neki dogadjaj na slavlju ili neku cigansku svadbu(bonus bodovi kod trecine zirija lolo) ili sta god da vam ne sugerisem bez potrebe niste maloumni

Haha za pola sata idem na veridbu gde cu biti kum na vencanju posle.

Na kraju slavlja pisem defku lolo

Dakle parovi

1: Cegi vs Tilmo
2: Kolfild vs Glavni
3: Mordos kol vs Raconi
4: Hajlender vs Fender

Ovo je razigravanje ili 1/8 finala, pobednici grupa su direktno u 1/4 finalu i sastajace se po ovom sablonu:

5: Nitkovzvizdi vs pobednik 1
6: Bombas vs pobednik 2
7: Izijem vs pobednik 3
8; Kurajber vs pobednik 4

Polufinale:

Pobednik 5 vs Pobednik 6
Pobednik 7 vs Pobednik 8

Dalje je jasno jel da? Da.

Rok za zavrsetak pisanja za 1/8 finala je do sutra u podne

fazon neka je tema pa neka piše ko šta hoće recimo pod šatrom, svadbe, ispraćaji, momačke večeri, vašari i to, gledajte da budu definicije nečega, običaja, predmeta, titule osoba tipa starojko ne znam u primeru može nešto divlje

ti si u fazonu da tolerises njene klimaktericne ispade i ono ok brt tvoja stvar znas da me ne zanima ono sto me se ne tice ali isto tako znas da mi puca kurac da cutim dok tu neko razvlaci klicu jer eto aj tripujemo da je neki autoritet ovde

Ne lepi moj, ne tolerišem ja ništa prosto imam dobru komunikacuju s njom. Tebe je kapiram provalila gde treba da te pecne da prsneš al za to mi se jebe ti njoj vratiš na ovaj ili onaj način i za to mi se jebe. To me ne zanima

Solidnu temu Deki zadao. Znam da pravedno radimo posao kad je Bombas prošao kao prvi u grupi a Tilmo prošao uopšte lolo

Evo ponovo da masa vidi
Dakle parovi

1: Cegi vs Tilmo
2: Kolfild vs Glavni
3: Mordos kol vs Raconi
4: Hajlender vs Fender

Ovo je razigravanje ili 1/8 finala, pobednici grupa su direktno u 1/4 finalu i sastajace se po ovom sablonu:

5: Nitkovzvizdi vs pobednik 1
6: Bombas vs pobednik 2
7: Izijem vs pobednik 3
8; Kurajber vs pobednik 4

Polufinale:

Pobednik 5 vs Pobednik 6
Pobednik 7 vs Pobednik 8

Rok za zavrsetak pisanja za 1/8 finala je do sutra u podne

Sad mi je jasno, hvala :)

1: Cegi vs Tilmo
2: Kolfild vs Glavni
3: Mordos kol vs Raconi
4: Hajlender vs Fender

Ovo je razigravanje ili 1/8 finala, pobednici grupa su direktno u 1/4 finalu i sastajace se po ovom sablonu:

5: Nitkovzvizdi vs pobednik 1
6: Bombas vs pobednik 2
7: Izijem vs pobednik 3
8; Kurajber vs pobednik 4

Polufinale:

Pobednik 5 vs Pobednik 6
Pobednik 7 vs Pobednik 8

Rok za zavrsetak pisanja za 1/8 finala je do sutra u podne