Prijava

S tim da niko od nas ne bi volio da mu majka i sestra budu prostitutke lakše bi progutali da budu komunalna policija na koju smo toliko ogorčeni je l da. Nemoj da jedete govna bez veze ovo je Balkana bolje ćerka kurvA nego sin policajac eh eheeheh

Jebes ga, do 1926. je prostitucija bila legalna u Srbiji. A onda su pretece ovih sto tvrde da ima surnjajst polova i da su crnci vazda ugrozeni izgurale da se zabrani. Do tada nikome nije smetalo.

I dalje zastupam mišljenje da su kurve ne moralne i glupe zbog same činjenice da nemaju poštovanje prema svom telu........ni jedan argument neće promeniti moje mišljenje

Zato sto se svi ubise da ti promene misljenje

A ta kurva se vise brine o svom telu od prosecne domacice jbg

Niko se ne ubija, ali vidm ne neki pokušavaju dokazati da je žena koja daje svoje telo u zamenu za novce dobra i moralna osoba....

To da li je dobra i moralna nema veze sa tim da li je kurva ajde prekini da glumis budalu 2018-a je

Kurve su kurve jer nemaju ni jednu drugu vrednu osobinu. Gde ste videli da arhitekta ili inženjer postaje kurva....

kad grbacis na bausteli i ti dajes svoje tijelo za novce. za manje novca i brze propadne tijelo. jos prosjecni baustelac tokom ljeta se oskudnije nego kurva oblaci plus nije lijep prizor.

Vidi primer, lepa postena devojka celog zivota se trudi radi i zalaze, vredna je uči i pomaže roditeljima, završi školu fakultet ima najbolji prosek i dođe vreme da se zaposli kad ono kurac.............Sa druge strane imamo dronfulju koja sa 16 rasiri noge i zarađuje više od vredne pametne kulturne devojke......ne kurve nisu uredu..

I onda postane advokat i brani lika optuzenog za silovanje, sijaj kurac legendo rekao sam ti da ne glumis budalu.

Hahahah gomila zena koje imaju/su imale regular poslove sa strane se bacila u prostituciju, zato sto od samo 4-5 musterija ona vec moze da ima jos jednu prosjecnu platu i to ako je srednja, ako naplacuje malo skuplje moze to da postigne sa 2 musterije. A naravno, bude ih mnogo vise i od ovih navedenih cifara, tako da je ovo "one su kurve jer nemaju drugu osobinu" najblaze receno nebuloza

Niko se ne ubija, ali vidm ne neki pokušavaju dokazati da je žena koja daje svoje telo u zamenu za novce dobra i moralna osoba....

Ма то у реду, али овде није акценат на женама које се заиста баве проституцијом већ на олако етикетирање других жена да су курве. Никад мушкарац не може да мрзи жену колико може нека друга жена. И никад један мушкарац не показује да има комплекс од неког другог мушкарца, колико једна жена од друге. Злоба међу женама је много већа него злоба међу мушкарцима.

Ako je cena kurve da dobije jos 2 prosecne plate mesecno o cemu mi onda pricamo

Te bi se u mjanmaru jebale za 10 dolara ceo mesec

da sam kurva bio bih ona skupa hehe

Fender jedini pogodio poentu, osvezenje je kad neko ovako dobro poznaje zensku psihu

pa ima losih i nemoralnih ljudi u svim zanimanjima

Превише сиротињске спике у једној реченици
https://twitter.com/preljubazna/status/938151325841477634

Pa da, u pravu je Fender, ovo odiše onom ženskom zlobom i zavišću, nigde ova nije rekla da je kurva, nego "fufica" znači nije se jebala za pare u srednjoj nego se verovatno oblačila izazovno, flertovala redom da momci drkaju na nju, možda pušila nekom liku u WC itd. ili se jebala sa par njih, onda navatala neku budalu unovčila to što je kurcolomka efikasnom vaginalnom manipulacijom, Bože moj...
A ova samo pizdi što nije navatala isto tako nekog da je šeta po belom svetu, e pa jbg...

A ova samo pizdi što nije navatala isto tako nekog da je šeta po belom svetu, e pa jbg...

Upravo to, sto pokazuje da su sustinski iste samo ova druga je nesposobnija jer nije znala da se snadje, pa sad prica protiv, kao Ezopova lisica i grozdje

A kurve je Jan spomenuo

Inace Mujin svaki post je sirotinjska spika.