Sirotinjska spika

  1. haha somača na kvotu 3, pa svako tako može uzimati pare

  2. ma meni treba mobila samo za poruke i da MOŽE DA ZOVE, ne volim ti ja tehnologiju i to

    što neće jebena fifa16 na ovom usranom telefonu fuj

  3. Ima neko promociju za MTS?
    meni istekla hehe daj minute

  4. A jeste tačno da letnja odežda sakrije sirotinjstvo. Dovoljno samo patike da valjaju, ostalo njah. Kurac tako zimi, treba ozbiljnija obuća, kaput/jakna, šulja ili džemper, martinke za ozbiljan mraz.

  5. Prove to je mozda za likove koje pate od kompleksa nizih vrednosti koji nadomestaju tako sto ce puci prosecnu platu na odevnu kombinaciju.

  6. Što sam kompleksaš ako volim da imam neki iole pristojan kaput i koji sako?Nemam klimu u sobi, ali nemanje klime u svakoj prostoriji nije sirotinjski toliko. Zimi odeća, pored fešn dimenzije, verovao ili ne, može i ugrijati telo kad je ladno, a to Hjumel treša ne može. I ne mogu se patike za fudbal nositi kad je sneg ili jaka kiša.

  7. Sale nosi patike zimi, plišane pantalone i mont perjanu jaknu.

  8. Miki sasvim je okej iole pristojan kaput i sako imati.
    Ali iskreno ne verujem da si mislio da ti odevni predmeti mogu kostati ispod 7000

    Tebi je ozbiljnija odeca sulja od 3k, cizme od 12k, pantalone od 5k.
    Za cizme se slazem..

    Ali evo ja nosim vojne cizme (ne pesadinke ni neke usrane) koje ne znam da li vrede nesto jace od 5k vec 6,7 zima
    I jos uvek su vise nego dobre.

    Tako da, ponekad i jakne od 5,6 hiljada sasvim normalno mogu ugrejati usamljeno srce.

    Coa, sisaj ga ljubi brat

  9. Košulja i može proći neka totalna standardizovana, 2-3 hiljade. Sad zbog kilaže imam problema s farkama i čak ih retko nosim, ali kad sam normalne težine one su must, iako je treša x puta komfornija. Imam pun kurac košulja i farmerki, trenutno ne mogu u sve ući, ali ako mislim da je za nešto vredno dati kintu, ne libim se. Imam nešto u šteku kinte, i sad bi mi sivi kaput lego ko tesna pička, ali je i veći problem od kinte užasna ponuda.

    A ta fora kao da je kompleksaški potrošiti na neki komad odeće ili obuće preko 5 hiljada je glupa, Sale, naročito kad sirotinjstvo propagira neko ko se hvali da ima vrhunsku dunju, inače (ako je prava) najskuplje srpsko piće.

  10. Pa gde to ima kaput za ispod 7k dinara?
    Za ispod sto evra uopšte?

    One do kurca kapute pijačne ne računam, gadi mi se to.

  11. Prover, tako dje sirotinjski prozivati na glupu foru.
    ja nisam sirotinja
    Ali ni ne hvalim se koliko trosim
    A za dunju ce pseto da potvrdi pa cu da pisam po tebi i coi da znate

    I da se ne svadjamo dalje znas da te postujem i da mislim da si kul lik
    ok?

  12. Coa jebemu uđi na fejs

  13. Ahahahh, mislio sam da si napisao "fejs" po principu - fejs je osnova sirotinjske spike, hah.

  14. Zašto nosite čizme? Ste u Sjenici

  15. Sale, ne znam prave li neke zatvarače za čašice rakijske, ne znam kako ćeš ti to da transportuješ od kš do bg. Moraćeš folijom da obmotaš xd

  16. Ko se ovde hvali jbte? Samo sam se donekle sloćio s Maestrom da je zimska odežda skuplja.

    александаркг
    Pa gde to ima kaput za ispod 7k dinara?
    Za ispod sto evra uopšte?

    +1

    Šta fali čizmama brt? Ne mož patika stalno.

  17. Ne mož patika stalno.

    Džordanke brate i duboke makserice. Ko odbija da ih nosi jer 'nije to moj fazon' je sirotinja.

  18. on topic

    U predsezoni rezerviše za postsezonu.

  19. Cipele jer je sneg i zima nisam kupio od 4 razreda srednje

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.