Sirotinjska spika

  1. ok, hvala na odgovoru. ljubi brat, ne ljutiš se verujem

  2. A jel ide slag na tortu ako je torta sladoled?
    Ono slag na sladoled..
    Ne ide brt verujem ok?

  3. Ne jbt nego sam umoran ko ker što povlači nervozu a ne volim kad je neko ko bi trebao da me zna Vo iz Kupusa pa se glupira

  4. иде у срцу, комбинују сладолед и шлаг, а ти сад реци да је срце посластичарница срање јебем ли ти дуњу у пичку

  5. од пола децилитра.

  6. Ma brate bliznakinje su minirane avion je samo maska

  7. ma šta ima nolo da plaća porez, on je svoj dug već UVELIKO OTPLATIO svojim zalaganjem

  8. E to Dzankaro, Srbine mater ti jebem

  9. Nije mu srbija ništa dala, kad je nolo malo gowno od 5 godina rek'o da će bide šampijon, trebala je srbija da mu da 6 milijardi dolara dide da trenira tenisa u minkenu kod pilića.

    Pre 15 godina mu tenis bio pederski sport, sad gleda 10 sati dnevno, prati svaku utakmicu.

  10. AJDE NOLE HRABRO PROTIV DŽAZIRIJA

    10y earlier

    - jeli ženo je l ovaj mali pederčina, gleda na TVu tamo nekog đokovića i federera
    - ma debil

  11. tebra jesi gledao doček

  12. do jaja bilo na dočeku, još da se ispoštuju MATEMATIČARI i paraplegičari i to je to dochecklist ispunjen

  13. ma tebra da naši POSLUJU kao mamić kurac bi prodavali ovako mlade igrače

  14. jesi video mamića doktora vredi igrač 20m proda ga za 40, doktor

  15. neznaju ovi ništa ja bih ove mlade igrače držao do 26. godine dok ne SAZRU FUDBALSKI

  16. E jesi vido total antenu sport klub ceo dan utakmice jebote

  17. neznaju ljudi šta je srpski inat heh

    štaje ovo opet remi sa britanskim antilima

  18. тијанићу, јебем ли ти мајку, нема лш уторком, лоповчине!

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.