Prijava

Ako je ta informacija tacna za Abortuse, onda to jeste strasno. Ali u nju verujem koliko i u onu da godisnje u Srbiji 20000 zena nastradaju kao zrtve porodicnog nasilja. Ili da su Srbi silovali dva miliona muslimanki za vreme rata u bosni. Odakle im podaci? Od privatnih klinika? Doktora Rajka iz Knica po kome je nastala izreka "Poznajes posao ko doktor Rajko vaginu"? 200000 abortusa? 550 dnevno otprilike? Pa toliko se.zuba ne izvadi u Srbiji dnevno.

Ček, Torazulu... zašto misliš da je ikome u interesu da se smanji prirodni priraštaj u zapadnim državama? Koliko god uznapredovala tehnologija uvijek će biti radnih mjesta tako da ne vidim šta je njihov 'end game' tu.
Čak i kad bi im to bio cilj, sigurno ne bi išli daleko sporijim metodom 'regrutovanja homoseksualaca'... ako se nešto tako upitne djelotvornosti i može nazvati metodom.

Jedini razlog zašto političari na zapadu (a neki i kod nas) toliko 'vole' LGBT populaciju je što su njeni pripadnici socijalno ugrožena grupa. Danas ne postoji neki veliki negativac tipa Hitlera kojeg treba savladati i onda se cijelom svijetu pokazati kao pravi branitelj svega onoga što je ispravno, pa onda političari kako bi se prikazali kao što veći humanitarci traže te ugrožene kategorije stanovništva i staju u njihovu zaštitu da stvore iluziju postojanja nekih epskih društvenih sukoba koji se moraju pod hitno riješiti.

U Evropi su te ugrožene kategorije trenutno homoseksualci i imigranti sa bliskog istoka i iz sjeverne Afrike, dok su u SAD otišli još dalje pa tu ubrajaju cijelu LGBT zajednicu, crnce, Meksikance, muslimane, jevreje, žene... znači bukvalno sve što može da ti pane na pamet a što nije bijelo, nema kurac i ne ide neđeljom u crkvu.

Ukratko - političari žele da se predstave u što boljem svijetlu glasačima, a kud ćeš bolji marketing nego da budeš poznat kao zaštitnik ljudskih prava... bar tako misle na zapadu, kod nas preferiramo više one koji štite integritet nacije. Dosta opravdano obzirom na uslove i vrijeme u kom živimo, ali ne treba biti ni previše paranoičan.

Tolko koitusa nema u Srbiji dnevno.

te nacionalisticjke partije su jake samo na obecanjima a kad bi to trebalo da se realizuje odustali bi na prvoj prepreci.koriste te price samo da steknu simpatije.vlada ne moze da se brine ni o ovom boju ljudi kako bi tek bilo da nas ima vise,gradila bi se nova kartonska naselja.covek prima socijalnu pomoc 5000 din mesecno a racuni za dazbine iznose 10 000 mesecno.i sad kao neko treba da pomisli da je drzava u stanju da podstakne natalitet, pa tu je u ovim uslovima cista fantazija

Pa slediš li njihov svetao primer Valdemare?

Ne, oženjen sam, još nemam dece, ali nije to naš izbor. I nismo pederi ni žena ni ja.

Ali u nju verujem koliko i u onu da godisnje u Srbiji 20000 zena nastradaju kao zrtve porodicnog nasilja.

Možeš verovati ili ne verovati... Ja sam relativno skoro saznao da mi je keva kad sam bio mali imala dva abortusa samo zato što nije htela da rodi četvrto dete, dosta joj je bilo troje. I znam još dosta primera, među matorim ženama, a i među mlađim. Nisam statistički zavod, ali čini mi se da ta statistika ne maši toliko.

Odakle im podaci? Od privatnih klinika? Doktora Rajka iz Knica po kome je nastala izreka "Poznajes posao ko doktor Rajko vaginu"? 200000 abortusa? 550 dnevno otprilike? Pa toliko se.zuba ne izvadi u Srbiji dnevno.

Ako ne veruješ zapadnoj propagandi i NVO izdajnicima, onda veruj Srpskoj pravoslavnoj crkvi.
http://www.telegraf.rs/vesti/736126-spc-odmah-zabraniti-abortus

Sabor Srpske pravoslavne crkve (SPC) saopštio je danas da je podržao inicijativu lekara vernika da država zabrani abortus, osim u slučajevima kada se on vrši iz medicinskih razloga!

Zbog čedomorstva je stanovništvo Srbije svake godine manje za jedan grad srednje veličine, što svedoči o dubokom moralnom padu, o teškoj krizi porodice i o nedostatku prave vere u Boga kod mnogih, premda se većina ljudi u našem narodu izjašnjavaju kao vernici i jesu vernici makar u elementarnom smislu te reči, navodi se u saopštenju sa završenog zasedanja Sabora SPC.

Grad srednje veličine ima oko 100.000 hiljada stanovnika, par desetina gore-dole. I da nije toliko, nego "samo" 50k, uz onih 35k odseljenih, dolazimo do lepe cifre u topljenju naroda, koju gospoda pederi neće skoro uspeti da dostignu.

razlog je kriza porodice i nedostatak vere a pljackasi na vlasti nisu razlog.ima jedna porodica sa osmoro dece bili su na tv trazili pomoc jer deca svaki dan jedu samo hleb.parovi ne mogu da izdrzaaju ni dvoje dece a kamo li vise

Torazulu, još nisi objasnio šta to tačno daje rezultate, a ima veze sa pederima. Kako to abortusi odgovaraju pederima? Ja iskreno ne kapiram na šta ciljaš.

Gledaj, sve ti je to povezano. Kao sto je Proviron lepo primetio ja sam fasista jer sam ponosan na svoje poreklo, pamtim, ne prastam i ne zaboravljam nikome nista, pripadnici drugih naroda i religija included, ne verujem u miran suzivot. Verujem da je samo naoruzan covek slobodan covek. Sada, sa ovom deklaracijom, mislim da.mi se sanse kod Frauke Petry prilicno povecavaju.:)
Rad i Pazl da ne duzim previse sve je to deo jednog istog plana za koji ne mozemo biti sigurni cemu sluzi vec samo kome sluzi. Izmedju abortusa i pedera ne postoji direktna veza, i inace ja protiv pedera nemam nista (efikasno haha), ali imam protiv gej parade koja sluzi popularisanju pederluka.

Nego bre Prov, sad mi pade na pamet, kako je tebi u Arandjelovcu? Ja se tu uvek osecam lepo i udobno, uvek sam se dobro kapirao sa Arandjelovcanima, provodio raspuste, vozio motor bez dozvole, imam tu jednu kucu od rodjaka koju obilazim, cesto skrenem kad idem iz BG, neki put prespavam i tako. Znajuci ljude ne mogu da zamislim da je i tebi tu prijatno... Ne opterecuje te zadrta konzervativna okolina?

Rad i Pazl da ne duzim previse sve je to deo jednog istog plana za koji ne mozemo biti sigurni cemu sluzi vec samo kome sluzi

Ali zašto bi ikome služilo smanjenje broja stanovnika?
Ajde da razumim u nekim dijelovima Azije gdje imaš prenaseljenost totalnu ali u Evropi? Naročito u jednoj Srbiji koja je dosta orijentisana na poljoprivredu gdje će se teško zamijeniti ljudski resursi u proizvodnji... Baš ne vidim smisla nikakvog.

Mada opet, iskreno bih volio da si u pravu, jer mislim da iza jedne tako velike zavjere koja se sprovodi u cilju ostvarivanja nečega potpuno beskorisnog, može da stoji samo negativac iz nekog japanskog RPG-ja sa početka '90ih... a ja mnogo volim japanske RPG-jeve sa početka '90ih

to mi nije jasno, sta ce da imaju oni od toga ako budu popularni?gej propagande ima u filmovima, serijama, knjizevnosti itd sto bi jedna setnja bila opasnija od toga, ako je to opasno.

Opterećuju ga Ranilci jbg

Jednog dana će pederi da pobjede i ići će okolo i tućiće nepedere i jebaće ih u čmar da postanu i oni pederi :(

Naši potomci htjeće da pobjegnu u planine i zasnuju normalne porodice ali pederske UDBA-e će ih stići i izjebaće ih u čmarove i pretvoriti ih u pedere zauvijek

Žene će da love te pederske UDBE i da ih ubijaju pred svježe pojebanim nepederima na trgu.

Samo će na kraju pederi da ostanu!

Ali Pazle, kome je na korist povecanje broja Srba osim Srbima? To uostalom vazi za bilo koji narod.
Ljudske resurse u poljoprivrednoj prozvodnji ( u Vojvodini npr.) bi zamenio madjar koji je tu istu Vojvodinu u pogodnom trenutku maznuo, sto je godinama spremao stvaranjem lojalnog zivlja (pomocu madjarskih pasosa npr.) sa jednim velikim John Deerom koji menja 20 IMT-a, a maznuo bi je jer nije imao ko da ga spreci svi su ili abortirali ili su LGBT. Za otcepljenje vojvodine je godinama cuvan, hranjen, i tovljen nenad canak. I to je islo svojim tokom, sve dok Merkel (iz zaista jos nepoznatih razloga) ne resi da ubrza ceo proces i tu pogodi izmedju ostalih i Orbana.u zicu.
"Pa jebala te vojvodina, bolje nek su tamo Srbi, nego da mi muslimanis madjarsku!"
Zadnji put kad je bio kod vucica samo sto nije vikao Braco Srbi!. I tako je polako sve krenulo po kurcu. Isto rekose.i Cesi, Slovaci, Poljaci, Bugari nista ne pricaju nego biju motkama i kamenjem. Sad je prioritet odjebati nemacku i njen plan sa muslimanjenjem, a mi cemo se vec posle.pobiti medjusobno ko ljudi.

Ljudske resurse u poljoprivrednoj prozvodnji ( u Vojvodini npr.) bi zamenio madjar koji je tu istu Vojvodinu u pogodnom trenutku maznuo, sto je godinama spremao stvaranjem lojalnog zivlja (pomocu madjarskih pasosa npr.)

A Mađari jedini u Evropi gori od nas po natalitetu... Zaista, malo ti je zakazala veza između harda i procesora.

Recimo da ste blizu. Ono o čemu treba da razmislite jeste kada se u istoriji prvi put pojavila bratska ljubav i bila podržana od strane države kao poželjna. Zašto je država tada rekla, jeste to je baš super, samo se moci volite, koji je bio njen interes? Kada lepo odgovorite na to pitanje, samo će vam se razdaniti zašto su se u tom periodu omasovile i ove druge stvari koje tu pominjete. E sad, naša država je toliko hmm, da ona svoje interese ne može da sprovi, ali ima onih koji to mogu. Pa... Ma sve će vam se kasti samo.

Što se tiče zabrane abortusa osim u medicinske svrhe, smatram to apsolutnom glupošću. Zabrane kao zabrane samo stvaraju mogućnostu da ono što želite obavite kod nestručnih i ispod žita, u ovom slučaju ispod raži, što će dodatno povećati i smrtnos i neplodnost žena. Sve u svemu jedna velika tuga od pogrešnih poteza.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, nisam ja za zabranu abortusa, nego samo pratim logiku: zbog pedera će da se smanji populacija, treba ih... ne znam šta već, lečiti, tući, ne dati im da se okupljaju... a populacija se smanjuje zbog velikog broja abortusa, nespremnosti ljudi da imaju porodice, ogromne stope neplodnosti i ogromne stope odseljavanja ljudi kojima je dopizdio ovaj jebarnik od zemlje. Samo niko od ovih usijanih glava ne ide i ne lupa ginekološke klinike, tuče neoženjene, neudate, neplodne, a kad neko zapali iz ove zemlje, uglavnom je: boli te kurac, snašo si se, i ja bih. Licemerje.

Vecina abortusa je ucinjena od klinki koje ce kasnije radjati ili zena sa 2-3 deteta u nekim godinama koje nisu bas prikladne za radjanje, kao i zena iz seks biznisa, cesto sadasnjih ili buducih majki. Naravno ne opravdavam, ali kriviti njih za natalitet, a abolirati one koji nikada nece biti roditelji je zaista neiskusno.

Inace pitanje abortusa je mnogo kompleksnije i teze za resavanje, pogotovo u Srbiji, nasim vrednostima, ekonomiji i okruzenju. Takodje, najvaznije socijalnoj politici.