Prijava

ali kriviti njih za natalitet, a abolirati one koji nikada nece biti roditelji je zaista neiskusno.

Zna se otprilike koliko abortusa godišnje bude u Srbiji. Ajde po tvojoj proceni, koliko dece u Srbiji se ne rodi zbog toga što su im nesuđeni roditelji homoseksualci? I po tvome, šta raditi sa pederom da bi taj pravio decu? Zar ne bi on, i kad bi napravio dete čisto zbog patriotizma, vaspitavao to dete u pederskom duhu?

Problem nataliteta nisu abortusi i pederi, to je sve sto hocu da kazem. Malo je to kompleksnije. Potrosacko drustvo, konformizam jesu. Jedan kroz jedan. Ako to iskombinujes sa losim ekonomskim stanjem i nultom socijalnom zastitom, dobijes rezultate kakvi su nazalost u Srbiji. Ja imam jedno dete, dace Bog bice jos, ali secam se kako sam kategoricno bio protiv drugog kad je zena navaljivala pre par godina, meni je tad lova bila bitnija. Sad kad ja hocu, moram ja nju da nagovaram.

Bio sam prisutan na jednom predavanju kad je neki strucnjak objasnjavao problem prenaseljenosti u Africi i bermudskom trouglu Indija, Banglades, Pakistan. Covek je rekao, dajte im struju, zabavu, internet i ostalo i resice se taj nazovi problem. O kako je samo bio u pravu. Seks je zabava za sirotinju, nazalost, ali je tako.

Indija, Banglades, Pakistan

A morao sam :-D

Pa pazi, ako sad krenemo da razmišljamo nije da gej populacija ne može baš da doprinese natalitetu. Lezbejke uvek mogu na veštačku oplodnju. Pederi mogu uvek da nađu surogat majku da im rodi dete, ili da se povežu sa svojim drugaricama lezbejkama. Quid pro quo.
Jeste sad malo skuplje od stare dobre jebačine kurcem u vulvu, ali...
Onda ode i taj argument protiv njih.

Box, zasto i kako je nastala pema Indija Pakistan? Pretpostavljam da se radi o tome sto se Pakistan rimuje sa Partizan. Iako nidje veze, ne bi me cudilo od dauna poput cigana. To bi bilo tipa Tiroidna zlezda, kurac pusi Zvezda.

u državama koje su deo razvijenog sveta ljude boli kurac da prave štrokavu decu i da se jebu sa time i to je kraj svake priče o padanju nataliteta u belom svetu

znaš kolko mi puca kurac da imam dete, neko govnjavo ljudsko biće koje ću morati da pazim i finansiram i sranja a koje će se 98 posto izrasti u nekog morona koji će da glasa za sašu radulovića ili tako nešto.

bila mi je jednom frka sa ribom dal je trudna il ne i kao čeka se još koji dan pre nego što ode na test, i ja kao tu obziran sav, kao hmmm, da da, sačekajmo, videćemo a u glavi zamišljam kiretu kako pwnuje mali fetus haha

Brate bolje da ste isli da bijete pedera nego sto prdite ovoliko, mozda nije OK ali je zanimljivije

pritom, svakako jeste problem za belu rasu što dolaze ovi mudžahedini što su i dalje duhovno u 16. veku i kote se po pet šest, ali rešenje za to je ili da se oni vaspitaju da budu kao belci ili da ih masovno ubijamo a da sami reprodukciju uredimo kloniranjem i ustanovama gde će mlađe naraštaje da odgajaju ličnosti kao što su aristotel i takvi

znaš kolko mi puca kurac da imam dete, neko govnjavo ljudsko biće koje ću morati da pazim i finansiram i sranja a koje će se 98 posto izrasti u nekog morona koji će da glasa za sašu radulovića ili tako nešto

lol

Gvozden i nikolakg kad bi bili u braku kao osvedoceni pederi samo bi se svadjali jer nikola zeli decu a gvozden samo karijeru

Kapiram da bi gvozd bio tata peder a nikola mama peder

reč gvozd koriste dole kod mene stariji ljudi i majstori za gvozdenu šipku, polugu i tako to

dodaj mi taj gvoz ovamo

edit: takođe ponekad gvožđe zovu gvojze

teramo neko gvojze kod ranka na otpad

haha ja dolazim sa posla bacam aktovku opuštam kravatu a nikola spremio pastu i nasuo belog vina nada se da je to to veče kada će me ubediti da usvojimo daun cigana

dete pedera ima 2 tate kad se oni razvedu dete pedera ima 4 tate

dete pedera ima 2 tate kad se oni razvedu dete pedera ima 4 tate

Ahaha, istina, a nikad nisam pomišljao na to... Možda je tako i dobro, jer jedan će da ga uči da igra fudbal, da voli sport, patriotizam i tako, drugi ima kintu pa mu daje dobar džeparac, treći je intelektualac pa mu uliva znanje i kulturu, a četvrti ga uči kako se pije i bije po kafanama. I dete postane ibermenš: sportista, bogat, patriota, učevnjak i opak lik.

zasto uvek iskljucujes da neko ko prati sport moze biti obrazovan i ucen covek?
zasto po difoltu nekog ko ne prati sport smatras automatski inteligentnim? o ovome smo bas dosta raspravljali nas desetak, pocelo je da nam smeta to tvoje etiketiranje ''eeej on je gledao finale lige sampiona, sigurno je neka budala...''

to i mene nervira u pičku materinu

i mene isto tako

ko ne prati sport za mene je to debil čovjek
i ne samo za mene, već je to činjenica
debilčine koje balave na pozorište i zgrožavaju se na riječ sport
e takve bih ja tukao nogom u potiljak!

pozorište je stvarno nešto najgore, ozb.