Prijava

imao sam u komsiluku porodicu koja ne prati sport, dva sina... u sustini jedna poremecena porodica

Ne prati sport lolčina šta radi peca?
Evo usraću se

Pecanje>gledanje utakmica nedeljom u Aresenalovom dresu

I zasto ne moze da bude kulturan i zajebana njuska, to mi isto ne ide u glavu?

torazulu
Tendencije su takve da ce to forsiranje pederluka uskoro da prsne, prva prilika i vecina ce ovde dobiti sansu da isutira i ispesnici sve sto su propustili, tako da neka ih jos malo. Inace najbolja drugarica moje Cerke je otisla u Kanadu, treca godina srednje i u skoli ladno postoji gej klub, kao recimo recitatorska sekcija. Ja sam u Spaniji u Barseloni video da na ulicama ima, ali ne preterujem deset procenata gej klinaca od 10 godina pa navise. A skoro naidjem na clanak koji dosta toga objasnjava, sacu da probam da ga iskopam.

Treba doneti ovakav zakon.

https://rg.ru/2013/06/30/deti-site-dok.html

zasto uvek iskljucujes da neko ko prati sport moze biti obrazovan i ucen covek?
zasto po difoltu nekog ko ne prati sport smatras automatski inteligentnim? o ovome smo bas dosta raspravljali nas desetak, pocelo je da nam smeta to tvoje etiketiranje ''eeej on je gledao finale lige sampiona, sigurno je neka budala...''

Ne mora uopšte da bude tako, tvrditi to bilo bi zaista etiketiranje, ali nije prilično česta pojava da vatreni navijač sa surovih tribina posle fajta ode malo do biblioteke, uzme Lorku i opija se poezijom. I obratno, da sa Kolarca trči na derbi. I primeti da nigde nisam napisao reč "inteligentan". Možeš naći x prepametnih ljudi na njivi, isto ko i gluperdi za katedrom. I kad sam ja pisao da je budala neko ko gleda finale lige šampiona? Ja npr. ne volim da gledam fudbal, ali moj najbolji prijatelj i kum ne propušta nijednu zanimljivu utakmicu, i da smatram da je budala, ne bi mi on bio ono što jeste.

ma da, sve nobelovci na njivi

druga stvar je što su ista govna na fakultetima

Valdemar lupio pa se sad izvlaci tj pokusava...ostace ti ova mrlja brt nema vise lozenja naboranih tetki na tebe ne ne

Ja pecam. Cim mi porodica dozvoli. To je zadnji put bilo 2014.

Kada ste kod pracenja sporta. Ja i jos jedan pametnjakovic smo pratili UFC. Onda vezbamo da izvedemo to sve na vreci i na parteru. Pa odemo na trening, pa isprobavamo pa se pobijemo. To su bila vremena.
Tad sam imao samo 30 godina.

Ne bih sad da se pravdam za nešto što nisam napisao. A nisam nigde napisao da inteligencija jednako obrazovanje, i obratno. Lakše inteligentan na pamet prođe kroz školu, ali lakše glup na bubanje prođe kroz školu. A ko nije inteligentan, lakše će mu pasti da ore njivu nego da ide u školu, ali bude da i pametan čuva ovce i tako to. A o tetkama zaista ne znam ništa. Nisam još dovoljno naboran.

Nevezano za to da li si povezao inteligenciju i obrazovanje, jasno si razdvojio kulturne, pametne, ljude koji prate sport i zajebane njuske. Nije lepo stavljati ljude u fioke i kolone nisam ocekivao to od tebe

Nije lepo stavljati ljude u fioke i kolone nisam ocekivao to od tebe

Znaš šta, mnogo više zajebanih njuški prati ko će osvojiti kup nego kad će izaći nova zbirka poezije Aleka Vukadinovića. I obratno. I u većem broju slučajeva će klinca da nauči modernoj srpskoj poeziji onaj koji ne ide na tekme i u kladionicu nego onaj koji to radi. Šta hoćeš da kažeš, svi smo isti, volimo isto. Nije tako, brate, znaš i sam, i to iz iskustva, a mene ložiš sad. Nisam ja izmislio fioke, fioke postoje uvek, a većina ljudi sami uskaču u njih.

Ali nije prilično česta pojava da vatreni navijač sa surovih tribina posle fajta ode malo do biblioteke, uzme Lorku i opija se poezijom

Kapiram iz ove recenice da svakog lika koji ide na sever(ili jug, uglavnom na te "surove" tribine lol) ti vidis kao zombija bez mozga koji kao Rasel Krou ide po svetu sa svojim remorkerom, pije pusi i bije se bez prestanka..Na 1 budalu dodje 2000 normanih, nisu ni izbliza svi u tom fazonu.

I u većem broju slučajeva će klinca da nauči modernoj srpskoj poeziji onaj koji ne ide na tekme i u kladionicu nego onaj koji to radi.

Mislim da ovo uopste nije pravilo, al ajd. A zasto je moderna srpska poezija ili bilo koja druga neka vrsta iste bitna, vidim bas insistiras na tome. Citanje, poezija, zasto je to toliko bitno?

Hocu reci, zasto imam snazan utisak da ljude koji to rade stavljas u malo vise rangirane fioke nego neke druge. Da ih smatras boljima, u svakom smislu.

A cek, da taj tvoj surovi navijac iz najstrasnijih snova ode posle tog fajta u biblioteku da cita poeziju onda bi bio ok, intelektualac,sta? Pa nije je on napisao, cita sta je neko drugi napisao, ne cini ga to pametnijim i boljim od drugih, ne znam mozda gresim ali ja tu ne vidim nista spec. Ako nekog radi poezija i sve to, ne radi nas sve, fala Bogu nismo svi isti. Znam gomilu ljudi koji su u tom fazonu poezija, klasici pa su neretko veci imbecili od ovih prvih, i jos vise ogranicen i sve..Da me ne shvatis, ne mislim ovde na tebe,ali sere mi se od tih kvazi intelektualaca koji ne ispustaju knjigu a seru po ostalima. I igram fudbal i isao sam na utakmice 612 puta, stalni sam clan biblioteke i procitao sam 419 knjiga, imam 200012 odigranih tiketa uz 5% uspesnosti doduse, nikada nisam ni jedne ni druge klasifikovao ni stavljao u fioke, jednostavno mene licno to radi, nekog drugog nesto drugo, ne znam, radim to zbog sebe a ne da bi nekog odusevio sa tim..bzv skroz

Recimo Branislav90 koji vise nije sa nama je bio u tom faozonu, ja sam elokventni intelektualac a ti si gowno jer nisi ja, i ne volis stvari ko ja i ne umes da iskopas prebolestan tekst na engl sa neta, prevedes ga na sprski i zgrozis ceo sajt kao ja, umri.

Taj neki rad, skauzere. Ja sam intelektualac, inteligentan, obrazovan, nacitan i svestan sam da ljudi imaju pravo na izbor i svako treba da radi ono sto ga cini srecnim ali ako ne cita Petrarku onda je malo losiji jbg iako je inteligentan, kulturan, uspesan u svojoj profesiji sklapanja kuhinja i ormara npr.

Kao kada bi ja sada rekao da su svi ljudi koji misle svojom glavom isti ali ako ne znas gde je studirao dikembe mutombo onda si malo losiji od mene jbg jer eto to je sfera koju ja stavljam ispred ostalih. Sfera.

Znaš šta, mnogo više zajebanih njuški prati ko će osvojiti kup nego kad će izaći nova zbirka poezije Aleka Vukadinovića. I obratno. I u većem broju slučajeva će klinca da nauči modernoj srpskoj poeziji onaj koji ne ide na tekme i u kladionicu nego onaj koji to radi. Šta hoćeš da kažeš, svi smo isti, volimo isto. Nije tako, brate, znaš i sam, i to iz iskustva, a mene ložiš sad. Nisam ja izmislio fioke, fioke postoje uvek, a većina ljudi sami uskaču u njih

Pa sta sada su cigani u vecini lopuze svi su lopuze? Ili da gvozden opet kaci ove pedercine sto nisu feminizirani iako ih ima takvih? Nemoj zajebavati valdemar stvarno te ne lozim sada ali ocekivao sam malo "promisljeniji" post od tebe.

Pa nije je on napisao, cita sta je neko drugi napisao, ne cini ga to pametnijim

Cini ga elokventnijim i obrazovanijim svakako od nekog ko peva blago transfericne navijacke pesme gledajuci netalente na terenu kako se tuku oko lopte.
Pamet je diskutabilna stvar.