Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. FaceCleaner

    O jbt život...šta, da slikam ličnu, index, pasoš?

    Шта ти је најлакше од та три, то сликај.

  2. Мада, размишљам, па можеш окачити било чији документ... Само да није Тилмов.

  3. Ништа онда, нема везе, вероваћемо ти на реч.

  4. Cenim hanikata, sandersa i parahuskog. Mada ih gomila ljudi već ima u timu, ali ovo su tri najkupovanija igrača ovog kola sig. Eventualno danston i dorsi.

  5. Verovatno će tako biti. Ja samo Hanikata od njih sad ubacujem, o ovim ostalima nisam ni razmišljao

  6. Zašto igra zvezda u 17h? Mislim znam da je Kazan malo udesno od Moskve ali zar ne igraju oni kod kuće obično oko 19h?

  7. Cenim hanikata, sandersa i parahuskog. Mada ih gomila ljudi već ima u timu, ali ovo su tri najkupovanija igrača ovog kola sig. Eventualno danston i dorsi.

    haha već sam ih imao dvojicu, samo sam Sandersa dodao... očekujem brutalan rast sa kreditima u ovom kolu ali tačno vidim da ću se zajebati i da ću previše uzeti da štedim... jer trenutno jebenih 40 kredita imam u šteku

  8. Ma znate šta, boli me kurac. Ipak sam uzeo Tea... sad imam samo 10 kredita u šteku ali imam 3 sa 99% rastom, i još bar 3-4 koji će 99% biti u rastu... ostali teško da će otići u pad

  9. кредити још 2 кола, до седмог, а онда озбиљна игра са деколоом, ленгфордом и барњанијем. евентуално ако успем и рајса да углавим с њима. и двеста поена да се касни са оформљеним тимом није страшно.

  10. Hanikata sam imao prva 2 kola pa ga izbacim i počne da jebe ljuto sad opet gledam gde da ga uglavim :)

  11. Ja pomalo odustajem od ove ekipe što sam prijavio ovde, ubedljivo najgora mi je, imam 350 kredita jebenih xd

    Imam jednu solidnu sa 600 kredita skoro, njoj posvetiću se.

  12. александаркг

    Cenim hanikata, sandersa i parahuskog. Mada ih gomila ljudi već ima u timu, ali ovo su tri najkupovanija igrača ovog kola sig.

    И ја ово капирам. Убацио сам у најбољи тим Сандерса и Ханиката, а у овај главни Ханиката и Парахуског. Иако би Вилијамс могао донети више поена од њега, али Вилијамсу треба 11 само да задржи цену, а Парахуском 1.

  13. Somi ima manje kredita i od mene hahahah

  14. Ja bih jurio indekse da nisam imao 23,7 kresita posle prvog kola, sad pokusavam samo da skupim za neke krstene igrace posle jebo kredite i sve

  15. Prvo uzmem dorsija i ostavim 40 kredita sa strane za dekoloa/barnjanija u sledećem kolu, pa se predomislim i uzmem parahovskog, misleći da će da donese više kredita. A jbg, nekad mora i da se omaši, bar sam gudurića izbacio.

  16. Иако би Вилијамс могао донети више поена од њега, али Вилијамсу треба 11 само да задржи цену, а Парахуском 1.

    Лепо је реко Николај Велимировић: "Кад стављаш кредите испред поена, останеш и без кредита и без поена".

  17. Андерсон ће и трећи пут заредом да ме прода. Биће ово јако лоше коло за мене.

  18. Sreca pa izbacih guduru

  19. Al mlatoni mi lepo rece za taisa a ja necu :(((

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.