Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Е, да, нисам вам написао да имам Ерика Грина на плеју :Д

  2. A od njega ocekujes da izgrmi jel?

  3. Jok ja sam ti Kajmakoglua predložio

    Gde nađe Grin. Ja Teodosića uzeo, po ovoj ceni nije mogao da se propusti

  4. Узео Ханиката и Парахуског због кредита, и онда ми остало само тридесетак за упражњено место на плеју (продао Дончића). И реко' ајде да покушам с њим, можда ме усере једноставно.

  5. Pa da al si pre toga naveo i ovoga...

    Nema veze ispostavilo se vadjenje gudure sjajan potez

  6. Moerman od 19 u jednom trenutku na kraju do 13, jebo ga ja

  7. Гудуру сам и ја извадио. Још ако Ханикат испоштује, то ће бити одлична измена.

    Ленгфорд 107 кошта сад, почињем да размишљам о продаји.

  8. Pa ja ne znam dokle ce da raste pa nije gasol xd

  9. Ленгфорд 107 кошта сад, почињем да размишљам о продаји.

    +1, on dalje neće, ali ko pouzdano može da nadoknadi njegovih 25+, to se razmišljam. Mada opet, bolje dva od 70, nego njega i, ne znam, kerola fazon.

  10. Може још два-три кредита и то ако одвали следећу са 30 и нешто. Али ценим да мора да почне полако да пада, бар до стотке.

    Сад сам се сетио да видим глобалну табелу кредита и ладно сам 32. укупно по буџету са најбољим тимом. А овај ми не бриљира по томе, иако је бодовно био одличан засад.

  11. У том тиму имам Ленгфорда, Деколоа и сад купио Теа и још ми остало 30 у штеку. А овде имам Ерика Грина на позицији Теа и пешес динара у штеку.

  12. Izgleda da jedini imam samo jedan tim, baš me mrzelo više da pravim.

    Prodao sam Guduru za Hanikata, ali i Birča, razmišljajuće da li da uzmem Moermana ili Parahuskog i naravno odlučim se za Huskog...

  13. I ja imam samo jedan tim brt pa mozda ne umem da igram ovo ali nisam ciganin

  14. A i imam birca hahaha

  15. fantastične izmene - đenka umesto krune simona

  16. 39,7 од шесторице...

  17. Ја задовољан измјенама Дончић - Рајс и Кузмић - Дорси. Мало ми је подбацио Гаудлок, али све је то ок. Гудура и Парахуски су ми најслабији ово коло. Олесон добар вечерас, Ајверсон солидно.

    Укупно 96,3 и још сутра Ханга, Рендолф и Диксон.

  18. Mene jedino što su danston i vezenkov ispoštovali kol'ko-tol'ko, a ostalo... Dorsi 20+, a ja ga neću, bolje da uzmem 4 kredita više od parahovskog... Pa debilčino. Za hanikata mi nije žao, on i sanders su mi bili sigurne izmene.

  19. A ne, jedem govna, imam i sandersa i lengforda... Biće nešto preko sto u ovom kolu.

  20. И мени жао за Сандерса што га нисам убацио, хоћу ја да играм ол ин на Гаудлока...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.