Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Ma da li je jebeni Hanikat imao nulu... Slaaabo, 95 + još trojica sutra

  2. умене 105+3 чини ми се, да сам оставио дорсија сад бих био задовољан, било би 125+3, овако танко опет.

    али кредити тренутно на 560, и сутра би требало да се сакупи још пар, то сам макар поправио.

  3. Hanikat 0
    Rud -1

    Pa majku mu jebem. A rud crko dabogda ne mogu da ga zamenim nikako sve imam preca posla bleji mi tu i smrdi i nek se tera u picku materinu.

  4. Hanikat ne pravi nikakvu razliku kad ga svi imaju, bez potrebe kukate na njega.
    Ja osim njega oko 75 od trojice, da Moerman nije sjebo 6 indeksa pri kraju bilo bi ekstra, al i ovako je dobro. Dobra odluka da na kraju ipak prodam Guduru a ostavim Simona.

  5. Mene petorica prodala, da nije Lengforda, ne bih imao ni ovih 40.

    Grin mora imati bar 21 danas lolek

  6. Isti smo stec.. 5 ljudi me prodalo, jedini Sanders 23 indeks... valjda će noćas biti bolje... al ne očekuem da prebacim stotku

  7. Ajde Nando do 40. Rendolf jedan šut samo, ne mogu da verujem koliko usrano kolo. Lengford i Dekolo će mi doneti 60, preostala osmorica 11,85.

  8. Ovi moji baš vole da prosipaju indekse pri kraju utakmice -.-

  9. Zapevajmo braćo mila ovu pesmu svi hej kurac kurac kurac kurac utera ga micov meni i rendolf entoni

  10. Ti si još dobar stec... ja imam Teodosića umjesta De Koloa... tako da ono... neću viđeti ni 80 poena u ovom kolu... Istina nije me izdao ni Kem Birč ali kad vidim kako ovi ostali idu... pa ne znam šta da kažem

    EDIT: Inače samo da kažem da sam imao Slukasa i Dončića na pleju... i da sam odlučio da stavim Tea umjesto Dončića...

  11. Pa i ja se sjebao, držao ga od starta, i otkad sam tipovao da je dosta dončić rastao i da je dostigao maksimum, on dvocifren u prošlom, i evo sad šta mi radi. Ako, jbg, sve je to igra.

  12. Pa i ja se sjebao, držao ga od starta, i otkad sam tipovao da je dosta dončić rastao i da je dostigao maksimum, on dvocifren u prošlom, i evo sad šta mi radi. Ako, jbg, sve je to igra.

    Isto.. potpuno isto. Prije 2-3 strane sam baš pisao da mislim da mu je to za ovu polusezonu maksimum i da bih ga možda od sljedeće ako bude dobro igrao opet uzeo... kad ono međutim

  13. Teo 1/7 šut za 3... Spavaš li mirno Bogdane Bogdanoviću?

  14. Šta uradi ono Noćioni pobogu

  15. Млато, колико имаш, ош ме престићи?

  16. Meni samo ostaje da se nadam da će Slukas baš ljuto objasniti... jer trenutno blejim na nepunih 80 poena

  17. Ја 84 + Весели. Значи већ имаш 40 више, довољна ти солидна партија од Слукаса за прво место.

  18. Imam i ja Slukasa Stecane, tako da sigurno neće biti dobre partije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.