Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. а да, заборавио сам, најјача одлука што сам брже-боље трчао да избацим слукаса и узмем ертела, к'о прстом у дупе.

    припит сам па ме тренутно боли курац, сутра ћу да се нервирам.

  2. Žestoko me izjebao brat Kolom, neverovatno da svaki put pogrešne izmene napravim, ne znam ni što se nerviram oko toga više. 95 + 3 za sada

  3. Meni sjutra igraju Teo, Dorsi, Rendolf i Singlton... Kapiram da će biti tu nekih 60ak poena, a rasta će 99% biti.

    za sada kao što stavih na prošloj strani 5 od 6 igrča mi je otišlo u rast, a donijeli su mi 76 poena... nije neki sjajan rezultat ali ono s obzirom da sam već osigurao neke ključne igrače optimističan sam za buduća kola

  4. је л' то сигурно да деколо не игра бар 2-3 утакмице? каква је повреда

    Turkish Airlines EuroLeague defending champion CSKA Moscow announced on Thursday that superstar guard Nando De Colo will miss "several games" with a thigh injury. De Colo, the reigning EuroLeague MVP, suffered the injury to his left thigh late in CSKA's road loss on Wednesday to Darussafaka Dogus Istanbul.

    Inače, ima li negde jebeni indžri riport, pitao sam valjda već, ili sam hteo, ali odgovor je izostao.. :(

  5. на сајту евролиге, ево ти линк рецимо за цска - жалгирис, тамо идеш на "чињенице"
    http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=61&seasoncode=E2016#!facts

    али прејадан је, далеко од прошлогодишњег с ажурирањем, као што можеш да видиш.

  6. како стоје млатони и бенисијо, јесу ли се изјебали дебело? реците ми да јесу, олакшајте ми ово говно од кола. џд

  7. Opet želiš nesreću drugima

  8. увек!

    ено ти пвт, слепињо. капираш, хаха, као аветиња и слепац. не, а? нека, знам где ми је место.

  9. Aha, ok, al vidim već da je sranjčuga, onaj pre je bio dojaja.

  10. Мало другарства није на одмет, заиста. Ривали, али не непријатељи.
    https://www.youtube.com/watch?v=iM_1kILqDlk

  11. и за тебе се надам да ћеш сутра пропатити дебело и горке сузе лити. и не само сутра, него и у следећем колу!

  12. Ривали, али не непријатељи.

    BATICA A NE BATAK. xD

  13. што се деколо није повредио сад нпр. у вечерњем тренингу јебем ли му семе ја

  14. Ja ću možda u sljedećem kolu imati i 600 kredita ali iskreno imam nekih igrača koji su u redovnom rastu bili do sad i donijeli mi mnogo kredita (ono, vratili me sa 430 na 570 kolko sad imam) ali mislim da su dostigli neki vrhunac i sad će samo da mi budu kredit sink dok ih ne izmjenim...

    Moraću neke zajebane bekove i krila dovesti u sljedećem kolu... Mislio sam de koloa ali se povrijedio... možda bih imao i za lengofrda ... hmmm wolters isto u sljedećem kolu ide u rast (a ja mislim i u onom tamo jer mu je ove neđelje treblo fazon 2 poena da ode u rast a imao je 20 valjda), tako da bih možda moga njega umjesto larkina ili teodosića uzeti jedno ili dva kola da bih imao pare za lengforda

  15. Posro mi se barnjani u usta, razjebao sam pola tima da ga dovedem i gle kako mi vraca. Pazi kad sam doveo njega i ertela dva debila crkli dabogda

  16. исто и код мене (добро, ја нисам баш толико разјебао све), ал' то су вероватно играчи које ваља имати.

    истина је оно што рече стеван горе да барњани попуњава практично једну статистичку категорију, само поене углавном, али јебига, он ће једну одвалити са 35+, само је питање вреди ли га чекати сад кад је оволико зајебао.

  17. Pa sad mi se ne isplati da ga menjam, koga da uzemem umesto njega bez doplate?

  18. па и не исплати се, ја га нећу ван па нека се сроза до 30, ако га није срамота!

  19. Pa necu ni ja, planiram da ga ostavim do kraja igrice

  20. Ja ne znam šta je vama na pameti da stavite u ekipu igrača koji nosi ovakve čarape... xD
    https://www.youtube.com/watch?v=0UFTEuicQgM

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.