Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Lajk ako kad vidite Pazlov post znate da je bar dvaput upotrebio reč RAST u raznim padežima

  2. Jebi ga Mlato ja sam veliki biznismen, a uostalom imam i 14 godina, zovem se Miloš Teodosić i došao sam iz Valjeva u Beograd da bih igrao košarku u FMP-u iz Železnika, a otkad je kod mene došlo do rasta poštovanja među širokim narodnim masama, koji je takođe isprćen rastom moje fizičke privlačnosti i harizme, počeo sam da jebem i Cecinu Kćerku

    EDIT: Cecina Kćerka se piše velikim slovima jer je to institucija

  3. млато како стојиш с поенима тренутно?

    усери нас редом, кажи да већ имаш 124

  4. Ja bednih 65+4

  5. Barnjaniju, ertelu i desonu tomasu hvala!

  6. а шта да кријем, к'о да ћу нешто себи да нашкодим ако откријем тим.

    http://i.imgur.com/67bjmSy.png

    а толико ми је прелепо деловао пре овог кола (добро сем мицова) и онда ПОТОП

  7. Eeee da sam uzeo veselog umesto barnjanija druga bi se pesma pevala...a dao sam i birca za njega i uveo onog idiota holmsa samo zbog rasta

  8. Srećan anthony rendolph svima koji slave

  9. Samo me dorsi zajeba ali rendolf polako se vraca i iz kola u kolo sve ljući je

  10. Solidno čupanje danas, 80-90 od četvorice, na kraju ispade solidno, samo eto barnjani jbg.

  11. Ja od 4 igraca 75 poena banja... plus opet mi bukvalno svi otisli urast sem gudure mislim da sam sad na preko 600 kredita

  12. Ne, gotovo 100 od četvorice, odličan ulov danas s obzirom na očekivanja.

  13. Katastrofalno kolo, nadam se da sam do stotke napamprcio...ujebo me barnjani ljuto jebo me barnjani bas opet sam pao i sa kreditima na skoro 450 :(

    Edit: istero na 114 ipak nekako a kredita imam 500 jos sam u rastu malo nije mi jasno kako ali singlton, rendolf i slukas face najvece xd

  14. #4 sam u kolu ovom u našoj ligi, solidno sasvim. Zadovoljan i rastom jer sam sada na samo 3-4 kredita do 600 i uz neke izmjene imam pristup lengfordu ali on sad ide na real tako da radije ne bih nakon ovoga što su napravili Barsi iako su ostavljali prostora pojedinim igračima... De Koloa bih uzeo svakako da se nije povrijedio

    Za sada preliminarne izmjene su mi Ljulj umjesto Larkina i Veseli umjesto Danstona, jer mislim da će Vesli prije otići u rast sad protiv galatasaraja... mada razmišljam i da ubačim možda i Jankunasa neđe jer vjerujem da može dosta poena protiv brosea...

    EDIT: Inače Wolters sasvim solidan pick sad da se uzme jer će on bar udvostručiti, ako ne i utrostručiti svoju vrijednost

  15. Inače ljudi, je li pratio ko CSKA proti Žalgirisa? Samo me zanima da mi se objasni kakav je to igrač ovaj Jeff Ayres kad je uspio da za 12 minuta na parketu iznudi 8 faulova? Te da tako od 13 poena koje je postigao 12 budu iz slobodnih bacanja.

    Koji kurac?

  16. Ma ni blizu tome, gubio se u prvih par utakmica, danas ga je usralo mnogo i to je, sumnjam da će on ovo ponoviti ove sezone.

  17. Inače, predstavu nemam šta sad da radim kad sam se kol'ko-tol'ko konsolidovao, privukao se malo vrhu i napravio solidnu zalihu kredita. Čak i tomića razmatram, toliko nemam ideju.

  18. Ciro nikako njega, sledecu nece ni primirisati parketu fazon. Bilo je faulova na njemu jer je zalgiris=debil.

    Ja uzeo voltersa sjajno mi je legao kao jeftinije resenje da bi se pojacao na centru gde sam uzeo jos jednog koji bi do kraja trebalo da ostane tu...

    Coa i ja sam gledao tomica al nisam ga uzeo, mislim da ga ne treba uzimati jos koje kolo a da ce se onda opasuljiti loma

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.