Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. I da, lengforda je cak mozda dobro prodavati sada, kapiram da ce on malo da se iskulira u narednim tekmama ne znam zasto

  2. To je mana kad imaš dosta kredita, ne znaš gde da ih potrošiš

  3. Задовољан сам овим колом, с обзиром на то да сам имао 60 поена у штеку.

    Рада се решавам коначно, извукао сам у ова четири дана из њега бар неке бодове после три катастрофална кола, доста је.

    Вероватно ћу да убацим Спанулиса уместо Сандерса или Ханиката, видећу. И не знам да ли да се решавам Барњанија или Ертела.

  4. Inače, predstavu nemam šta sad da radim kad sam se kol'ko-tol'ko konsolidovao, privukao se malo vrhu i napravio solidnu zalihu kredita. Čak i tomića razmatram, toliko nemam ideju.

    +1, s tim što sam ja obezbjedio odlične plejeve i imam sasvim solidne bekove i krila kao i centre ali mi fale oni "mvp" igrači na tim pozicijama a svi koje bih htio da uzmem kao upgrade ili su povrijeđeni ili u ovom kolu idu na zajebane ekipe... Mislio sam da probam da uzmem Lengforda sad iako ide na Real, pa da onda umjesto Larkina uzmem Woltersa a ne Ljulja i da ga držim dok ne dogura do 50-60 kredit što mislim da može a da čuvam jedno 30-40 kredita onda da se krpim ako fejlam u ovom kolu... Mada opet se nadam da će Lengford otići ispod 100 poena protiv reala da bih ga mogao u sljedećem kolu uzeti bez cimanja ako sad budem imao neki pristojan rast, a i realno kapiram da Voltersa mogu sačekati još koje kolo jer će svejedno samo ići u plus jedno vrijeme pa ga uzeti tamo kad bude u garantovanom rastu neđe na ~50 kredita u jednom kolu

    Ma ni blizu tome, gubio se u prvih par utakmica, danas ga je usralo mnogo i to je, sumnjam da će on ovo ponoviti ove sezone.

    Ma kapiram i ja to coa, gledam mu i statistiku, vukao se po razvojnoj zadnje 2-3 sezone a ima 29 godina... a opet iznudi 8 faulova... mislim ono, da je neka legenda tipa Majkla Džordana ili Darka Miličića, ne bi ga toliko sakatili haha.

  5. Neko kupuje voltersa a neko ljulja :(

  6. Boktejebo stec pa kako i da te stignem kad nam je 70% tima isto... Ti drugar moraš malo da popustiš, da postane interesantnije, to ti je prijateljski savet! ;))

  7. Inace sad gledam tabelu i nesto kapiram da sam ja zadnji od svih koji aktivno igraju ovo hahahaha jebem ti moracu mnogo da rotiram xd

  8. Neko kupuje voltersa a neko ljulja :(

    A ja se razmišljam između oba haha... mada kapiram da ću ipak ostati na Ljulju. Ovo mi je neki preliminarni tim za ovo kolo:

    http://i.imgur.com/IONMgex.png

  9. Danston i Micov su mi prvi izbori za teranje iz tima, ali ni za to nisam siguran, danston bi mogao da nas natrpa lagano, a micov u ovom tumbanju u galati mora da dobije još više lopti nego što sad troši...

    Lako bih ja njih van kad bih im znao izmene odmah, nego pojma nemam, razmatraću tamo u sredu-četvrtak.

    A ertela vala neću sigurno odmah napolje, redovno se tako zajebem, a on može itekako. Pa neka me posere po glavi, nije problem.

  10. Тих 30% праве разлику.

    Фан фект: Тим друго коло 2, који је, како му само име каже, направљен у другом колу, био би пети тренутно у нашој лиги лоло
    http://image.prntscr.com/image/b8ce47702a194113bb2262f08a7e7143.png

  11. danston bi mogao da nas natrpa lagano

    Pičko, protiv zvezde kad igraju odmah se prodaju, osim ako imaju garantovan rast u minusu... i onda se nadaš da će taj rast dobiti baš u tom minusu hah

  12. Ja sam ertela sutnuo nek se tera u pizdu materinu pojesce ga brancilo za branc

  13. daj pseto print tvog tima svega ti

  14. 2 razloga što se jebavaš pseto su ti:

    #1 nemaš ni simona, ni guduru u timu a njih kad imaš jedno 20% veći rast opšti jer donose sreću
    #2 držiš samo 1 kredit u šteku... ja sad imam 18 pa bih opet bio srećniji da mogu još koji da sačuvam.. jer kad promašiš nešto moraš se krpiti

  15. Pa izvadio sam ih, bilo je jos gore dok su bili tu haha

    Trenutno nemam, a i nemam odakle. Vidis da imam voltersa od 25 i onog holmsa od 33 brt ne jebi me da bi ostavio 20 u steku morao bih da imam 3 igraca nebitna debilka.

  16. Solidne izmene. Dobro, voltersa neću jer ne može biti bolji od ertela kog sad imam, a rast mu je zanemarljiv trenutno kad je ovako jeftin. Higinsa uzimam sig i ja ako se dekolo ne vrati, ako se vrati onda ću da tumbam tim da ga ubacujem pre no što zaserem nešto, da se obezbedim.
    A ovaj holms i nije toliko loš izbor za tu cenu, dok nema doelmana i klavera, mada kapiram da je doelman blizu povratka, zato sam i izbacio vezenkova onomad, pre 2 kola.

    Treba videti šta će ataman u narednoj utakmici raditi sa plajsom, ako mu da bar 15 minuta, i on bi nadalje mogao biti solidan izbor za dž praktično.

  17. Ma ja sam morao da ubacim voltersa jer nemam za leba

  18. Pa izvadio sam ih, bilo je jos gore dok su bili tu haha

    Eee, a pogledaj mene... Ja sam ubjeđen da sam koketirao sa katoličanstvom i protestantizmom kao ti ne bih sad imao 600 kredita nego i dalje 440 :D

    A ovo što kažeš da ne bi ostavljao kredite.. pa jebi ga brate i ja sam dok sam bio ispod 500 kredita ostavljao kredite. Sad ako oćeš da budeš zajeban moraš da nabiješ bar 550 jer dobar dio ljudi već ima 3-4 ili više ovih prvoklasnih igrača.. ako ćeš da ih juriš sa tako polovičnim timovima onda nema šanse da ih stigneš ikad bez mnogo sreće :D Mada istina imaš dobre igrače na pozicijama #2 i #3. Fali ti neki "all star" ali više nego solidni.

    Dobro, voltersa neću jer ne može biti bolji od ertela kog sad imam, a rast mu je zanemarljiv trenutno kad je ovako jeftin.

    Pa ono za one koji imaju već dobrim dijelom oformljene timove (a naročito ako imaju dobre plejove) Wolters je sad dok ne ojača malo i ne objasni neku utakmicu pa ga tamo sa ~50 kredita vrijednosti uzmeš da nabiješ koji kredit više u sljedećem kolu ili dva, bezze investicija.. za pseta sa druge strane mislim da je odličan. Za 3 kola on će već biti ~50 kredita igrač samo na osnovu prethodne partije, jer prosjek mu je trenutno takav da sa fazon 4-5 indeksa u sljedeća dva kola bi trebalo opušteno da raste maksimalno hah

  19. Brt max rast je 15 posto njemu do cene od 50 treba 5-6 kola minimum(odokativnommetodom), njega sam ubacio jer sig necu izgubiti kredite kao sa ertelom a mislim da moze da nabije 10 indeksa ili bar da bude u rangu sa ertelom, mancarisom i tako tim bekapovima a najjeftiniji je od svih pa sam centre pojacao. Na centru mi sada treba jos samo jedan judo, meli, vojtman za nekih 6-7 kola haha

    A na bekovima sam ok za sada makar nece biti nekog ogromnog pada, ne mogu jos da gledam dekoloe i lengforde(mada sam za njega skeptik mislim da ce u pad u narednim kolima)

  20. Nisi gubio kredite ni sa ertelom, rastao je čini mi se 15%, ili gotovo toliko. Ali dobro, ne kažem, volters bi mogao dosta dobrog da donese za tu cenu.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.