Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Za 3 kola će imati oko 45 kredita ja mislim ako sam dobro izraćunao jer sam jedno 90% siguran da će u svkaom kolu biti u maksimalnom rastu i da će ti donositi fine indeksne poene.

    Mislim gledaj brate, možeš da biraš da kupiš igrača za 28 kredita kolko sad vrijedi ili nekog igrača od ~50 kredita koji će ti donositi sličan broj poena. Dakle ako ne možeš na pleju da priuštiš nekog Teodosića, Kalatesa, Ljulja ili tako nešto, Volters je sasvim solidan izbor... naročito jer dok bude rastao ako imaš druge igrače koji će takođe rasti možeš ga apgrejdovati u nekog od ovih što sam gore pomenuo.

    Nije sad to da nagađamo za nekog novajliju iz Žalgirisa koji kapiram niko i ne prati ođe, nego dolazimo do zaključka na osnovu toga što pratimo momka (lol kako sam ovo napisao kao da smo neko tajno društvo koje evaluira igrače haha)

    A i vjeruj mi, dok ne pređeš nekih 550 kredita, svaki kredit ti pravi razliku.

    Mada evo zadnjih 2-3 kola nije bio neki veliki izbor igrača koji će biti u sigurnom rastu a koje će vrijediti zadržati još koje kolo sa izuzetkom Sandersa... al zato mislim da će poslje sljedećeg već biti, naročito što sada ima dosta povreda pa će morati da se nameću i neke rezerve polako

    EDIT: Za Lengforda u ovom kolu ja očekujem pad. Svakako ne maksimalni, ali vjerujem da će otići ispod 100 poena. Ne znam oće li nastaviti da pruža 25+ index partije konstatno ali ne vjerujem da će mu padati prosjek ispod 18-19 što znači da je isa cijenom 95 fazon odlična investicija da se zgrabi nego da se čeka da u nekom sljedećem kolu opet ode u rast pa da se poslije jebem što ga nijesam uzeo hah. Kapiram da ću ako bude rasta kod ovih mojih igrača u ovom kolu ga uzeti svakako

  2. Pa ja i kazem da sam uzeo voltersa iz tri razloga; prejeftin je, nece zaostati sa indeksom u odnosu na duplo skuplje igrace i ocekujem rast

    Mislim moze i da se upuva naravno jer nista nije sigurno al ja kapiram da nece.

  3. Počeo Gaudlok da igra, 11p dao Hapoelu večeras.

  4. е ово коло што наилази ми се не свиђа ни мало, нико ми није за измену, а они које бих избацио лако могу 20+ да истерају. имам слободу да узмем кога хоћу, љуљ, деколо (добро, он је повређен, али бих и њега могао с неким осредњим центром да упарим), спанулис, јудо, и ништа не знам, ево пет комбинација сам направио, ниједна није она која би ми се баш допала.

    или ћу да усерем максимално, или ћу да направим опаку екипу, нема средине.

    чак имам екипу и са плајсом, да је мало скупљи узео бих га без размишљања.

  5. за сад су ми томић и вимс најближи тиму, али гаудлок се враћа, да га нема, лако бих.

  6. Не знам шта да радим с Барњанијем.

  7. Ide Bargnjani u minus sa cenom garant.

  8. Ja cu barnjanija ostaviti taman na 20 spustio cenu

  9. Па није сигурно, треба му 16 да задржи, са 20 би и порастао мало, само немам појма какву партију да очекујем од њега.

  10. ps
    Ja cu barnjanija ostaviti taman na 20 spustio cenu

    +1
    Mnogo poena na utakmici, cska inače prima pod košem dosta, otišao im džef ejrs (mislim nije on neki defanzivni specijalista), što da ga ne ostavim.

    Uzeo sam na kraju samo higinsa i judoa umesto micova i danstona. Pokajaću se verovatno, jer sam uglavljivao i vimsa, i spanulisa, pa gledao plajsa da uzmem već sad, pa tomića protiv galatasaraja, a opet danston možda nastavi s dobrim partijama, ali ko ga jebe, ne razbija mi se glava oko ovoga baš. Jedina mana je što imam i veselog i judoa, ali judo je tu samo za ovo kolo, neće valjda baš toliko da zasere.

  11. Ја убацио Томића уместо Барњанија лоло

    И Бурузиса уместо Рада, а Спанулиса уместо Сандерса.

  12. Da sam imao još izmena, izbacio bih sigurno Ertela i Hanikata, kapiram da bi mogli baš lako da se upuvaju danas. U onaj drugi tim sam ubacio Čedija, on je u odličnoj formi trenutno i čini mi se da je uvek naoštren kad igra protiv nas.

  13. Da, imao sam izmenu ertel za larkina ili rajsa, pa digao ruke, ne mogu ni naši sve njihove spoljne igrače da zatvore. A osman jeste dobar izbor sad.

    Evo, solidan početak ertela, čim je ušao.

  14. Ja prodao Ertela, on će na 30+

  15. I ja vadio ertela. Voltersa sam ubacio hahaha

  16. Солидно ме усрало с овом двојицом из Ефеса.

    Спанулиса купим и први пут имао једноцифрен индекс у овој сезони, али није страшно.

    Је л' купио неко Брауна?

  17. наравно да нисам, али се надам да сам те престравио толико да ти је коса побелела у тренутку!

  18. Ja ga imam od početka, ali imam i voltersa i tomasa...tako da nije neka razlika...

  19. 80 od cetvorice plus volters, kad bi i ovi sutra bili na nivou saboraca iz ps tima bilo bi sasvim solidno kolo

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.