Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Kod mene tanko, 90+4, veseli zasrao. Delimično i lengford. Ali računam da veselog imaju svi, pa to i nije neki minus. Bar se nadam da ga imaju svi, inače sam u kurcu.

    Prosek kolo, biće negde oko 150, nedovoljno za jurnjavu za stevanom i ostalima.

  2. 99 и сутра Тео, Томић и Бурузис. Кад би сва тројица пребацила 15, да изгурам на 150.

    Сад сам видео да имам Дангубу у неком левом тиму, цена му је 9,8 лолек

  3. Pa u mojih sutrasnjih 5 je jedan polidebilko tako da cenim da cemo na isto da izadjemo al nadam se da cu popraviti plasman za jedno mesto xd

  4. E, pa onda nije toliko tanko, jedem govna. Biće 140-160 neki prosečan rezultat za 3.-6. mesto. A mislio sam da stevan ima bar 120 uz ovu trojicu, pa reko' ode predaleko. Kod mene teo, higins, singlton i barnjani, dakle tu smo negde onda, ne bi trebalo da mi odmakneš dodatno posle ovog kola.

    E sad, mlatoni, beni, drkka, ako su pokupili brauna - jbg. Za benija verujem da jeste, video sam mu tim na fantasynova-i, tamo ima brauna, verovatno i ovde.

  5. Mlatoni pokupio kurac, 120-130 biće mi puna kapa kako je krenulo.

    Ja ne znam kako debil kome Printezis igra 13 minuta može da vodi evroligaša ranga Olimpijakosa.

  6. I opet propuštam Jankunasa da uzmem. Bilo je Buboa-Jankunas ili Singlton-Plajs i ja uzmem ovaj drugi par, jebo me Ataman ludi.

  7. Da, da, i ja kupio Printezisa, naravno i ostale dve izmene nisam pogodio, očajno za sad, ne znam 100 da li ću da navučem

  8. Pa solidne govnurde od timova imate haha izgleda da ce me singlton, higins, burisis, barnjani i holms(valjda navuce neki kurac) pogurati malo blize svima(osim coe pajsera koji prepisuje izmene od mene)

  9. Jos samo malo kredita da navucem da zamenim jednog pleja i jednog centra za dva krstena i jebanje moze da pocne

  10. ubacio sam brauna u skoro svaki tim, ali su mi oni jači baš katastrofalno prošli. ovde imam oko 140 čini mi se i još tea, singltona valjda i još nekog

  11. ок, бени, нема дилеме ко ће бити први у овом колу, изуо си. бар за наше стандарде овде.

    хаха, пс, преписујем измене (ок брт, знам да се спрдаш), похвалио сам ти ономад измену јер си хигинса узео и рекао тад да ћу и ја вероватно, а имао сам бар 5 других опција... а смем да потпишем да сам се зајебао ту, мицов ће бити бољи од њега. узми плајса уместо холмса, и ето ти крштеног центра за џабе, а онда на плеју можеш, шта знам, јовића уместо волтерса и ето ти солидног тима.

  12. Ne slušaj ga, svima želi zlo

  13. I ja mislim da će Higins da se upuva, i imam ga u timu. Uzeo sam ga pred prošlo kolo, izbacio bih ga pred ovo da sam imao izmenu viška.

  14. Higins ce da izgrmi, nemate pojma

  15. Jeba mi majku barnjani, neću više da ga čekam, mislio sam da je ona prošla bila samo jedna očajna zbog lošeg šuta, ali on nastavlja, ovakvim šutem će da se sroza na 25 kredita, pa spusti se malo pod koš pička ti bre materina vidi kolika si bizgovčina. Postavlja neke blokove gore na liniji za tri, krenu u pik i niko da mu spusti loptu, e pa kurac prijatelju, pozdrav i svako dobro.

  16. http://i.imgur.com/o9usVzI.jpg

    samo kad bih mogao da se oslobodim ovog Riversa, prepisao sam ga na pocetku od nekog odavde proklet bio taj

  17. Solidnu kofu govana sam pojeo i sa higinsom umesto micova, kako sam i očekivao.

  18. Ja cu ostaviti barnjanija makar stvarno bio 25 al za higinsa ne smem da garantujem